آماده باش پلیس تهران برای تامین امنیت راهپیمایی مراسم روز قدس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس - مدل لباس عروس

آماده باش پلیس تهران برای تامین امنیت راهپیمایی مراسم روز قدس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در نشست خبری ظهر امروز با موضوع اقدامات پلیس تهران بزرگ در ایام ماه مبارک رمضان، تمهیدات ترافیکی و انتظامی ویژه روز قدس و تمهیدات ترافیکی و انتظامی ویژه عید سعید فطر گفت: سه شب قدری که از آن عبور کردیم با برنامه‌ریزی بسیار سنگینی که داشتیم بیش از ۲۲۰۰ مسجد و حسینیه و تمایا را در سطح شهر تهران پوشش دادیم و بالغ بر ۱۰۰ جلسه سنگین را در تهران بزرگ در این سه شب که از ساعت ۹ شب تا سحر بود پلیس تهران آماده‌باش صد در صد بود و به گونه‌ای عمل کردیم که به لطف خدا کوچک‌ترین مساله‌ای در این شب‌هایی که گذشت نداشتیم و در کمال امنیت و آرامش این شب‌ها سپری شد.

رحیمی افزود: مراسم مهم معنوی و الهی دیگری را بلافاصله بعد از این پیش رو داریم که اولینش مراسم روز قدس است و از مسیرهایی که شورای هماهنگی اعلام کردند مراسم این روز بزرگ آغاز می‌شود و باور ما بر این است با توجه به دهن‌کجی‌هایی که رژیم آمریکا و جنایت‌هایی که رژیم کودک‌کش اسرائیل انجام داده روز قدس با شکوهی را با حضور مردم در سراسر کشور و به ویژه در پایتخت خواهیم داشت.

وی ادامه داد: از پنج‌شنبه شب پلیس به صورت آماده باش سی درصد حضور خود را آغاز خواهد کرد. آماده‌باش ترافیکی و امنیتی را خواهیم داشت و هم در مسیر اصلی که راهپیمایی به دانشگاه تهران منتهی می‌شود برنامه‌ریزی لازم را خواهیم داشت. هزاران نفر از همکاران ما در پلیس پیشگیری، یگان امداد، یگان ویژه و پلیس راهنمایی و رانندگی کارهای انضباطی این مراسم را بر عهده خواهند داشت. تردد هر گونه موتور سنگین به طور کامل ممنوع است. در طول مسیر راهپیمایی به ویژه محدوده خیابان آزادی و انقلاب تردد همه رقم وسیله نقلیه حتی موتورسیکلت هم ممنوع کردیم و هماهنگی‌های لازم شده و کمیته‌های مختلف فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و پلیس با توانایی صد در صد در کنار مردم خواهد بود.

در حال تکمیل…

مطالب مشابه با این مطلب



کد آمار