اتفاقات عجیب درون ورزشگاه بنابراين از صعود نساجی به لیگ برتر




۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

بنابراين از صعود نساجی مازندران به لیگ برتر اتفاقات عجیبی درون ورزشگاه تختی رخ داد.

آفتاب نیوز :
شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس و احمد مهدی زاده بازیکن سایپا مورد ضرب و شتم یگان ویژه قرار گرفتند و حتی سر بازیکن سایپا شکست.
همچنین تعداد زیادی از هواداران نساجی که از روی سکوها به داخل ورزشگاه آمده بودند توسط ماموران یگان ویژه به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و حتی تعدادی از آنان زخمی شدند.
بنابراين از صعود نساجی بازیکنان این تیم و حتی بازیکنان راه آهن به سختی توانستند وارد رختکن شان شوند و خروج اين ها از ورزشگاه حدود یک ساعت طول کشید.
دکتر رضیان نماینده مردم قائمشهر درون مجلس و صنیعی فر مدیرعامل باشگاه نساجی درون رختکن این تیم حضور یافتند و از بازیکنان نساجی برای صعود به لیگ برتر تقدیر کردند.
تعدادی از هواداران با ماموران یگان ویژه درگیر شدند و این درگیری فیزیکی دقایق طولانی ادامه پیدا کرد. همچنین نیروهای انتظامی اجازه ورود خبرنگاران را به زمین چمن ورزشگاه تختی ندادند و خبرنگاران مجبور شدند شادی بازیکنان و کادر فنی نساجی را از پشت میله ها تماشا کنند.
درون حالی که بازیکنان و کادر فنی راه آهن درون حال خروج از ورزشگاه بودند، عده ای همراه با شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران توپ های این بازی را که مالک اصلی اين باشگاه راه آهن بود گرفتند و مدعی بودند تا زمانی که باشگاه راه آهن حق الزحمه داوران را ندهد اين ها این توپ ها را به راه آهنی ها تحویل نخواهند داد. بنابراين از اين شیرازی با مربی دروازه بان های راه آهن بر سر این مساله درگیری لفظی پیدا کرد و سپس کار به جایی رسید که مدیرعامل راه آهن مجبور به پادرمیانی شد.
به گفته ایسنا، شیرازی نیز به مدیرعامل اعلام کرد که همین الان توپ ها به باشگاه راه آهن تحویل داده می شود و اين ها می توانند …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی