ارکستر سمفونیک نواخت، کی روش خواند!
۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

ارکستر سمفونیک نواخت، کی روش خواند!

ورزش سه: نیمه دوم مراسم بدرقه ملی پوشان درون اختیار ارکسترسمفونیک ملی و تهران قرار گرفت تا به اجرای آهنگ های ساخته شده برای ملی پوشان بپردازند.
با توافق بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال قرار بر این شد تا سرود رسمی تیم ملی برای جام جهانی توسط تلفیقی از ارکسترسمفونیک تهران و ملی و آواز سالار عقیلی به اجرا دربیاید و این اتفاق درون نیمه دوم مراسم بدرقه تیم ملی افتاد و هنرمندان به اجرای ترانه و آهنگ های مورد نظر پرداختند.
دو آهنگ بدون کلام درون این قسمت توسط شهردار روحانی رهبری شد و ارکستر حاضر روی سن نیز به اجرای اين پرداختند. موسیقی با کلام تیم ملی نیز به رهبری فریدون شهبازیان و آواز سالار عقیلی به اجرا درآمد. درون این قسمت دو آهنگ با آواز سالار عقیلی و مختص تیم ملی درون جام جهانی به اجرا درآمد.
ولی نکته جالب این مراسم درون قسمت اجرای آهنگ های تیم ملی سورپرایزی بود که شهرداد روحانی نوید اين را داد و آهنگی از سرزمین کارلوس کی روش با تنظیم جدید به اجرا درآمد تا به این مرد پرتغالی تقدیم شود. درون این قسمت روحانی به رهبری مجدد ارکستر پرداخت و آهنگی را به اجرا دراورد که گویا برای سرمربی تیم ملی نوستالژیک بود چرا که وی با هیجان و ولي اشتیاق زیاد موزیک درون حال اجرا را گوش داد و ترانه ای را روی این آهنگ زیر لب زمزمه می کرد. درون نمای نزدیک آوازخوانی و خوشنودی کی روش کاملا مشخص بود و او بنابراين از پایان از جای خود برخواست با دست دادن به روحانی تشکر ویژه ای از او بابت این سورپرایز کرد.

تصوير ها از امیرحسین خیرخواه

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی