اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره بازی با تراکتورسازی
۱۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به اتفاقات روز جمعه درون بازی با تراکتورسازی و حاشیه سازی های انجام شده واکنش نشان داد.

به گفته خبرداغ ، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به اتفاقات روز جمعه درون بازی با تراکتورسازی و حاشیه سازی های انجام شده واکنش نشان داد.
درون این اطلاعیه آمده هست: باشگاه پرسپولیس با ابراز تاسف از اتفاقات روی داده درون بازی روز جمعه که متاسفانه به شکل های گوناگون درون ورزشگاه ها درون حال رخ دادن هست، خواهان اين شد که با خرد جمعی و همدلی تمامي اهالی فوتبال، شرایطی فراهم آید که دیگر هیچ گاه شاهد چنین مسایلی درون ورزشگاه ها نباشیم.
این باشگاه، همواره به رقبای خود احترام گذاشته هست و به اين به عنوان یک اصل اساسی نگاه می کند. لیکن هر گاه اجتماع بزرگی از افراد اتفاق می افتد بعضی نیز به دنبال سوء دسترس هایی هستند که هیچگاه مورد تایید هیچ کس از جمله باشگاه پرسپولیس نیست. درون این میان گاهی اين چه درون گذشته روی داده هست هم به عاملی برای زمینه چینی ها توسط این افراد بدل می شود که باید با همکاری دوستداران فوتبال جلوی اين گرفته شود.
باشگاه پرسپولیس همواره به خود بالیده هست که هوادارانش درون وجب به وجب این خاک پهناور و شریف حضور دارند و بسیاری هواداران پرسپولیس از جمله اين هایی که درون ورزشگاه حضور یافتند؛ ترک و آذری بوده اند و هستند.
ورزش و به ویژه فوتبال نیز همواره عاملی برای ایجاد ارتباط های اجتماعی و همبستگی بوده هست.
ورزش سه


مطالب پیشنهادی