اعتراف مورینیو درون مورد قهرمان فصل جاری لیگ برتر
۱۴ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

اعتراف مورینیو درون مورد قهرمان فصل جاری لیگ برتر

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد اذعان داشت تلاش برای قهرمانی درون فصل جاری امکان پذیر نیست.

 


به گفته “توپ ۹۰″، شکست یونایتد برابر تاتنهام به منزله ۱۵ امتیازی شدن فاصله آنها با صدر و سیتی بود تا پرونده قهرمانی لیگ برتر درون فصل جاری عملا بسته شود.
دیدار برابر هادرسفیلد: “ما باید تلاش کنیم فصل را درون رتبه دوم به پایان برسانیم. درون طول فصل همشیه ما درون رتبه دوم بودیم و به جز چند هفته کوتاه ابتدایی که درون صدر قرار گرفتیم همیشه درون رده دوم حضور داشتیم.نبرد برای رتبه های دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم ادامه دارد؛ ولی پرونده رده اول بسته شده هست. ما عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشتیم و این موضوع خیلی برای ما اهمیت دارد. ما باید تلاش کنیم درون فصل جاری عنوانی را فتح کنیم؛ ولی اگر این اتفاق رخ نداد تلاش می کنیم سال بعد قوی تر باشیم.
نمی توان اعلام کرد ما، تاتنهام یا چلسی عملکرد بدی داشته ایم؛ زیرا امتیازات ما تا اینجای فصل منطقی بوده؛ ولی سیتی فصل را قدرتمندانه آغاز کرد و حتی بعضی بازی ها را نیز که لایق پیروزی نبود، برد و با گلزنی درون دقایق اضافه و مدیریت بازی ها، از تیم های دیگر فاصله گرفت.”
سالگرد ۶۰ سالگی فاجعه سقوط هواپیمای بازیکنان منچستر: “من معتقدم فردا روز لذت بخشی برای ما و هواداران هست تا از بازی لذت برده و احترام خود را به خانواده درگذشتگان این حادثه نشان دهیم.”مطالب پیشنهادی