اعلام محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها/ کرج به چالوس یک‌طرفه می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس - مدل لباس عروس

اعلام محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها/ کرج به چالوس یک‌طرفه می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور، گفت: مسیر جنوب به شمال کرج به چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر ۴ ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: جنوب به شمال قزوین به رشت محدوده تونل منجیل شهر رودبار ترافیک سنگین است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: جنوب به شمال هراز محدوده امامزاده هاشم ترافیک سنگین گزارش شده و آزادراه تهران – قم نیز در هر دو مسیر رفت و برگشت ترافیک پرحجم دارد و جاده قم – سلفچگان نیز به همین ترتیب ترافیک پرحجم گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه مداخلات جوی فعلاً مشاهده نمی‌شود، گفت: امروز در برنامه است که محور کرج – چالوس و هراز یک‌طرفه شود و یکسری محدودیت‌ها داریم بنابراین از ساعت ۱۶ امروز از سمت کرج به چالوس یک‌طرفه می‌شود و ممنوعیت تردد داریم و از ساعت ۱۲ نیز از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوعیت تردد داریم.

وی افزود: از مسافرین تقاضا می‌شود که با توجه به اینکه شهرهای توریستی و زیارتی دارای بار ترافیکی سنگین هستند با شماره‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ قبل از مسافرت تماس حاصل کنند.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار