امروز پایان کرانچار و سپاهان رسمی می‌شود؟
۳۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

امروز پایان کرانچار و سپاهان رسمی می‌شود؟
شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
امروز پایان کرانچار و سپاهان رسمی می‌شود؟

شکست برابر سپیدرود نشان داد سپاهان درون این بحث دچار مشکلات پیچیده و عدیده ای هست و شاد همین موضوع سبب شود امروز شاهد تغییر و تحولات نیمکت این تیم باشیم.

به گفته ” توپ ۹۰″ سپاهان زخم خورده از دربی و کرانچاری که تمام تلاشش را برای فرار از بحران انجام داده نتیجه ای جز شکست برایشان مقابل سپیدرود همراه نداشت. یادمان نرود که سپاهان درون همین بازی تا آخرین دقایق دو بر صفر از حریف قعرنشینش عقب بود و درنهایت درون دقیقه ۹۰ یک گل به ثمر رساند. ولی این به معنای فشار مضاعفی هست که بعد از این شکست از سوی هواداران سپاهان به او وارد خواهد شد.
کرانچار؛ استعفا یا اخراجامروز از باشگاه سپاهان نيوز آمده که ظرف چند ساعت آینده زلاتکو کرانچار مربی سرشناس کروات که با سپاهان تجربه کسب قهرمانی درون لیگ برتر را دارد استعفای خود را به طور رسمی اعلام و از سپاهان کنار خواهد کشید. این برای سومین بار هست که کرانچار درون میانه های راه  از یک تیم ایرانی برکنار می شود. او اولین بار درون پرسپولیس و درون نیم فصل با اینکه تیمش نتایج خوبی گرفته بود برکنار شد و جایش را به دایی داد. او یک بار دیگر هم درون لیگ چهاردهم از سپاهان کنار رفت و جای خود را به حسین فرکی داد. زلاتکو کرانچار حالا برای سومین بار درون چنین مرحله هست و ولی اینکه او استعفا می دهد یا اخراج می شود چند ساعت دیگر مشخص خواهد شد.
ظهر تا عصرزمان استعفای زلاتکو کرانچار ظهر یا بعدازظهر امروز خواهد بود و این مربی باتجربه باردیگر سپاهان را ترک خواهد کرد. قرار هست کرانچار امروز متن استعفا نامه اش را قرائت کند. ولی موضوع مهم این هست که چه کسی درون سپاهان جانشین او خواهد شد. یک مربی جوان ایرانی یا یک مربی باتجربه بین المللی؟مطالب پیشنهادی