انگشت اتهام رئیس یوونتوس به سویِ کولینا
۲۳ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، بنابراين از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا، انگشت اتهام را به سوی پیرلوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران یوفا گرفت.

 یوونتوسی ها که درون دیدار رفت درون خانه با سه گل از رئال شکست خورده بودند، درون دیدار امشب توانستند این سه گل را جبران کنند ولی اعلام یک ضربه پنالتی مشکوک به سود، رویاهای بیانکونری را از بین برد.

آنیلی درون پایان بازی به مدیاست اعلام کرد:” باید آرام باشیم و شرایط را تجزیه و تحلیل کنیم. می بینم که چندین کشور از ویدئوچک دسترس می کنند و دیده ام که اخیرا اتفاقاتی علیه باشگاه های ایتالیایی رخ داده هست مانند خطا روی کوادرادو، بازی میلان و آرسنال درون لندن و بازی امشب یوونتوس. نشان می دهد که ما واقعا درون چمپیونزلیگ واقعا به ویدئو چک نیاز داریم.

 

انگشت اتهام رئیس باشگاه یوونتوس به کولینا

این مسئله یک یا دو امتیاز نیست؛ مسئله صعود به مرحله بالاتر درون یک تورنمنت بزرگ هست که پول و پرستیژ زیادی به همراه می آورد. ما نمی توانیم اجازه بدهیم چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

غرور کسی که داوران را تعیین می کند، درون تلاش هست تا به طور علمی ثابت کند که بی طرف هست و داوران را گزينش می کند که علیه باشگاه های ایتالیایی سوت می زنند.

مسئله یووه مطرح نیست. پنالتی رم هم مقابل بارسا گرفته نشد. میلان هم مقابل آرسنال از لیگ اروپا کنار رفت و امشب هم ما. اگر این یک مشکل تکنیکی هست، به دلیل اینکه یوفا داوران کافی ندارد، ما می توانیم به آنها کمک کنیم.”


مطالب پیشنهادی