اولین اعتراض شدید برانکو به داوری
۱۵ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: تیم فوتبال پرسپولیس با وجود حملات متعدد روی دروازه تیم نفت تهران درون بازی هفته هجدهم نتوانست درون پایان گلی به این تیم بزند و با یک تساوی صفر صفر زمین را ترک کرد.

درون این بازی پرسپولیسی ها از روش های مختلفی به دروازه حریف انتهای جدولی خود نزدیک شدند. درون جریان این بازی  درون بعضی صحنه ها بازیکنان پرسپولیس درون محوطه جریمه یا نزدیک اين توسط مدافعان حریف سرنگون شدند که برخلاف نظر سرخپوشان، داور مسابقه اعتقادی به خطا نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

بنابراين از به صدا درون آمدن سوت پایان این دیدار و ثبت شدن نتیجه ای که کادر فنی و هواداران پرسپولیس فکرش را نمی کردند، سرمربی کروات سرخ های پایتخت اعتراض شدیدی به داور داشت و خشم درون چهره او نمایان شد.  احتمالا بخش مهمی از اعتراضات ایوانکوویچ مربوط به صحنه های مشکوکی بوده که منجر به سرنگون شدن بازیکنان پرسپولیس درون محوطه جریمه نفت شد.

این اتفاق درون کارنامه مربیگری برانکو درون پرسپولیس سابقه ای نداشته و نشان دهنده شرایط ویژه پروفسور بود. درون هفته ای که سایر تیم های بالای جدول متوقف شده بودند و فرصت افزایش فاصله با تعقیب کننده ها وجود داشت، تساوی با تیم بحران زده و انتهای جدولی قطعا نتیجه ای نبود که برانکو را راضی به رختکن بفرستد.


مطالب پیشنهادی