اومتیتی بر می گردد قاب ویژه؛ ملاقات کوتینیو با رفقای جدید
۲۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

آی اسپورت- اسطوره بارسلونا از سبک بازی تیم رئال مادرید انتقاد کرده هست. ژاوی هرناندز که درون حال حاضر برای باشگاه السد قطر بازی می کند درون جدیدترین مصاحبه خود با وب سايت های اسپانیا ضمن تمجید دوباره از لیونل مسی به انتقاد تند از سبک بازی تیم رئال مادرید پرداخته هست.
ژاوی به نشریه ال پاییس اعلام کرد: « بازی درون بارسلونا برای هر بازیکن یک امتحان نهایی هست. بازی درون بارسلونا سخت تر از هر تیم دیگری هست. رئال مادرید چندان زیبا بازی نمی کند. اگر یک مدافع درون برنابئو زیر توپ بکشد، هواداران او را تشویق می کنند. این فرهنگ آنهاست. همین کار را اگر یک بازیکن بارسلونا درون نیوکمپ انجام دهد، سروصدای هواداران درون می آید. از زمان کرایف این فرهنگ درون بارسا به وجود آمده هست.
رئال درون زمان مورینیو از توپ های بلند پشت مدافعان دسترس می کرد. او از دی ماریا، رونالدو، بنزما می خواست که پشت مدافعان حرکت کنند و از توپ های بلند ارسالی دسترس کنند. رئال الان این کار را با گرت بیل می کند. اين ها نمی خواهند فوتبال بازی کنند. رئال با هفت بازیکن حمله می کند ولی کاسمیرو عقب می ماند تا از مدافعان محافظت کند. بوسکتس نمی تواند این کار را بکند چون حتی من هم از او سریع تر هستم. کاسمیرو خیلی سریع هست ولی تقریبا درون تمامی موارد دیگر حرفی برای گرفتن درون مقابل بوسکتس ندارد. کاسمیرو هافبک دفاعی هست که بیشتر از بوسکتس می دود و بیشتر تکل می زند ولی چیزی درباره دسترس از فضای خالی و جاگیری مناسب درون زمین نمی داند. اگر او درون ۱۲، ۱۳ و یا ۱۴ سالگی درون بارسلونا بازی می کرد می توانست درون این زمینه بهتر شود.
لوییس آراگونس یک بار از من پرسید دوست دارم فوتبال زیبا بازی کنم یا فوتبال خوب؟ …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی