اگر درون بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم
۲۴ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

اگر درون بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم
پنجشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴
اگر درون بازی دیشب بودم، مثل بوفون رفتار می کردم

آندره آ پیرلو، ستاره سابق یوونتوس، تایید کرد که اگر هنوز درون این تیم بازی می کرد، واکنش اش به حذف از لیگ قهرمانان مانند جانلوئیجی بوفون بود.

به گفته “توپ ۹۰″، درون این دیدار یوونتوس توانست سه گلی که درون دیدار رفت دریافت کرد را جبران کند ولی یک پنالتی مشکوک درون ثانیه های پایانی بازی، سبب شد تا رئالی ها به گل برسند و با برتری ۴-۳ درون مجموع دو دیدار، راهی نیمه نهایی چمپیونزلیگ شوند.
وقتی مایکل الیور، داور انگلیس بازی، برخورد بن عطیه با لوکاس واسکز را پنالتی اعلام کرد، بوفون به شدت عصبانی شد و به خاطر الفاظی که به زبان آورد، داور او را اخراج کرد.بوفون درون پایان بازی هم الفاظ تندی علیه مایکل الیور به کار برد که انتقاد الساندرو دل پیرو را به همراه داشت ولی پیرلو اعلام کرد که احساس هم تیمی سابقش را درک می کند.
او اعلام کرد:” اشتیاق او برای پیروز شدن از بین نرفته هست. پنالتی به راحتی می توانست گرفته نشود. اگر داور کمی شجاع تر بود، اجازه می داد بازی ادامه پیدا کند. اگر من هم دیروز درون زمین بودم، به همین شکل عصبانی می شدم. وقتی چنین نمایشی ارائه می دهید ولی ۱۰ ثانیه به پایان بازی تمامي چیز را می بازید، دیوانه می شوید.


چنین شکستی تا زمان ها با شما می ماند. لیگ هنوز تمام نشده و ناراحتی این شکست هم باقی خواهد ماند ولی اکنون باید به لیگ فکر کنند.”مطالب پیشنهادی