اگر قرار هست خونه به خونه یا نساجی با خون جوان مردم بالا برود، هر دو باشگاه را تعطیل کنید!/ نمی دانم مشکل فدراسیون فوتبال با نساجی چیست؟
۲۲ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

دریافت نيوز : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵

صنیعی فر: اگر قرار هست خونه به خونه یا نساجی با خون جوان مردم بالا برود، هر دو باشگاه را تعطیل کنید!/ نمی دانم مشکل فدراسیون فوتبال با نساجی چیست؟

فرهاد صنیعی فر درون اعلام کرد وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا)، درباره شکست ۲ بر یک نساجی مازندران مقابل خونه به خونه اظهار داشت: درون زمین ورزشگاه شهداى هفتم تیر بابل، نمی شد بهتر از این بازی کرد و با تصمیمات داور، مسابقه بیشتر تحت تأثیر داوری بود. نتیجه این بازی به نفع داور و دوستان او بود تا فوتبال. ما از دو تیم فوتبالی ندیدیم و نساجی هم بازی خوبی ارائه نکرد. وقتی زمین استاندارد برگزاری بازی را ندارد، چرا درون این ورزشگاه مسابقه برگزار می شود؟
وی با گلایه از قضاوت محمدحسین زاهدی فر درون این بازی اعلام کرد: کارشناسان داوری هم گفتند که گل محمد عباس زاده سالم بوده هست. ما تاکنون حدود ۱۳ تا ۱۵ امتیاز را به خاطر اشتباهات داوری از دست داده ایم. نمی دانم مشکل فدراسیون فوتبال با نساجی چیست، چون این مشکل به خاطر من نیست و قبل از من هم این مشکل وجود داشته هست. هیئت فوتبال استان مازندران باید درون این زمینه عملکرد مناسبی داشته باشد. چون فوتبال یک استان زمانی پیشرفت می کند که هیئت فوتبال استان، مقتدرانه عمل کند. به خاطر عملکرد ضعیف هیئت فوتبال مازندران، تیم ۲۴ سال که هیچ، بلکه ۲۲۴ سال هم به لیگ برتر صعود نمی کند. 
مالک باشگاه نساجی درباره اتفاقات رخ داده بنابراين از این بازی و درگیری خونین تماشاگران دو تیم تصریح کرد: من هم این اتفاقات را شنیدم و خیلی ناراحت شدم. این اتفاقات به دلیل مدیریت نکردن هست. وقتی مدیر یک استان حاضر نباشد و ایرادات را برطرف نکند، این مشکلات به وجود می آید. این اتفاقات درون دربی های استقلال و پرسپولیس هم رخ نداده هست. پیشتر وقتی یکی از این دو تیم درون دربی تهران شکست می خورد، برخی تماشاگران شیشه های اتوبوس ها را می …

خبري پیشنهادی:

صنیعی فر: اگر قرار هست خونه به خونه یا نساجی با خون جوان مردم بالا برود، هر دو باشگاه را تعطیل کنید!/ نمی دانم مشکل فدراسیون فوتبال با نساجی چیست؟

مطالب پیشنهادی