بازگشت قدوس با گل؛ خوشحالی اوسترشوندز
۱۸ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

بازگشت قدوس با گل؛ خوشحالی اوسترشوندز


آی اسپورت- اوسترشوندز درون شب گل زنی ستاره ایرانی خود موفق به پیروزی برابر تیم دوم جدول لیگ سوئد شد. درون یکی از مسابقات هفته دوازدهم لیگ آلسونسکان سوئد تیم اوسترشوندز که بعد از دو بازی مجددا سامان قدوس را به عنوان کاپیتان درون ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب مهمان هاماربی رده دومی بود.
نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر هاماربی به پایان رسید که اوسترشوندز درون دقیقه ۵۸ بازی را مساوی کرد، ولی سه دقیقه از این گل نگذشته بود که سانتر زمینی هوسام آیش از جناح راست زمین را سامان قدوس با شوت تک ضرب بغل پا و تماشایی زد تا دومین گل تیمش به ثمر برسد. یاران سامان قدوس که درون سه هفته اخیر لیگ آلسونسکان به برتری رسیده بودند، امشب هم به پیروزی ۲ بر یک مقابل هاماربی دست یافتند تا ۲۰ امتیازی شوند و با صعود پنج پله ای به رده پنجم جدول صعودکنند.
سامان قدوس تا هفته نهم لیگ آلسونسکان سوئد ۹ بار به عنوان بازیکن ثابت درون ترکیب اوسترشوندز بود که ۴ گل هم به ثمر رساند ولی بعد از اين به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد و درون هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی نیز به عنوان یار تعویضی برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال بازی کرد که درون حضور کوتاه زمان خود درون این مسابقات نیز تاثیرگذار بود.
ستاره ایرانی اوسترشوندز که شایعه جدایی اش از این تیم درون جریان جام جهانی شنیده می شد و اکنون هم درون صورت پیشنهادی با رقم بالا به تیم دیگری خواهد رفت، امشب برابر هاماربی پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا درون رده چهارم برترین گل زنان لیگ آلسونسکان قرار بگیرد. گل سامان را درون ویدئو تماشا کنید.
ورزش سه


خبري پیشنهادی:

loading

مطالب پیشنهادی