بازی بسیار دشواری هست چون پرسپولیس طرفداران زیادی دارد
۲۶ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

دریافت نيوز : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰

بازی بسیار دشواری هست چون پرسپولیس طرفداران زیادی دارد
بازیکن السد قطر می گوید این تیم برای کسب رده نخست گروه به تهران آمده هست.

ایران اکونومیست –
به گفته ایران اکونومیست؛ احمد سهیل، بعدازظهر یک شنبه درون نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس درون هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: معتقدم بازی بسیار دشواری خواهیم داشت چون پرسپولیس طرفداران زیادی دارد. تلاش مان این هست که رده نخست را کسب کنیم. امیدوارم تمامي طرفداران از دیدن این بازی لذت ببرند.
بازیکن السد قطر درباره جو حاکم بر ورزشگاه آزادی درون هنگام مسابقه اعلام کرد: همان طور که قبلا هم گفتم، فردا بازی دشواری داریم. چرا که باید با تیم خوب پرسپولیس بازی کنیم و درون مقابل خیل عظیم هواداران پرسپولیس قرار بگیریم و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.
سهیل درباره استراتژی تیمش برای بازی پیش رو اعلام کرد: با سرمربی تیم هم عقیده هستیم که باید به پیروزی برسیم. ما دو شانس برای صدرنشینی داریم. به اعتقاد من هیچ کدام از بازیکنان برای مساوی به زمین نمی رود تلاش می کنیم به پیروزی برسیم.
 پرسپولیس و السد از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه شب درون ورزشگاه آزادی درون قالب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. برنده این دیدار به عنوان تیم اول گروه سوم به مرحله بعد صعود می کند و با تیم دوم گروه یک دیدار خواهد کرد.

خبري پیشنهادی:

بازی بسیار دشواری هست چون پرسپولیس طرفداران زیادی دارد

مطالب پیشنهادی