به زودی مشکل پراهیچ را حل می‌کنیم
۲۴ام اسفند ۱۳۹۶ ورزشی

ایسنا: پویا پارسا سرپرست مدیرعاملی باشگاه پدیده که امروز توسط هیات رییسه این باشگاه معرفی شد درباره گزينش شدن به عنوان سرپرست مدیرعاملی اعلام کرد: خوشحالم که چنین افتخاری به من رسیده که بتوانم خدمتی را به باشگاه پدیده و فوتبال مشهد انجام دهم.

او ادامه داد: پدیده مشکلات زیادی دارد که می‌خواهیم با کمک دوستان و مجموعه پدیده اين‌ها را حل کنیم و قدم بزرگی را درون راه موفقیت فوتبال مشهد برداریم.

پارسا درباره این که آیا از مشکلات فعلی پدیده و همچنین طلب ایگور پراهیچ مدافع سابق این تیم نيوز دارد یا نه تصریح کرد: با دقت به وب سايت‌های قوی که امروز وجود دارد، خبرها سریع به دست مردم می‌رسد و فکر می‌کنم الان تمام مردم ایران بدانند که چنین مشکلی برای پدیده به وجود آمده هست. امیدواریم با کمک مسئولان استان و همچنین مجموعه پدیده مشکل پراهیچ را حل کنیم تا درون اولین قدم گام بزرگی را برای پدیده برداریم.

وی اضافه کرد: می‌دانیم که وقت زیادی برای پرداخت این طلب نداریم ولی فکر می‌کنم که باشگاه پدیده حق اعتراض نسبت به این حکم را دارد و می‌توانیم با این حکم برای خود وقت بخریم و حتی شاید بتوانیم مدافع سابق پدیده را راضی کنیم. من خودم کارشناس حقوقی دادگستری هستم و تا حدود زیادی نسبت به این مسائل آگاهی دارم. امروز مشغله زیادی داشتیم و از فردا برای حل مشکلات پدیده قدم خواهیم برداشت.

سرپرست مدیرعاملی پدیده درون رابطه با دریافت مطالبات بازیکنان نیز توضیح داد: امیدواریم بنابراين از حل مساله پراهیچ، بتوانیم پول‌های بازیکنان خود را پرداخت کنیم تا اين‌ها را درون شب عید شرمنده خانواده‌شان نکنیم. امیدوارم با پرداخت این مطالبات، بازیکنان با انگیزه زیادی ۱۱ فروردین ماه به مصاف حریف‌شان بروند و همچنین پدیده درون لیگ برتر باقی بماند.


مطالب پیشنهادی