به زیرکی شفر ایمان آوردم!
۳۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری فارس: ستار همدانی عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درون خصوص تساوی آبی‌ پوشان مقابل پدیده اظهار داشت: همان زمان که استقلال حریفانش را با ۴ و ۳ گل شکست می‌‌داد گفتم که این تیم نیاز به مهاجم ششدانگ دارد.درون همان بازی‌ها استقلال از ۱۰ موقعیت ۳ گل می‌زد و همین حالا هم اعتقاد دارم هر چه سریع‌تر مهاجم خارجی مدنظر سرمربی تیم باید به استقلال اضافه شود.

وی افزود: متأسفانه یکسری از دوستان حواشی خودساخته را به استقلال تحمیل کردند و کاری کردند که یک بازیکن بی‌دلیل بسوزد.علی قربانی بازیکنی هست که استقلال می‌توانست روی او حساب کند ولی با رفتارها هفته گذشته عملا تا هفته‌‌های این بازیکن را تحت تأثیر قرار دادیم.

وی ادامه داد:‌اگر امید ابراهیمی پنالتی را خراب می‌کند آیا تمامي باید به او حمله کنیم و این بازیکن را خراب کنیم؟ متأسفانه یکسری تماشاگرنما فقط فضا را آلوده می‌کنند و اگر به اظهارات من بعد از بازی تراکتورسازی دقت کرده باشید اشاره کردم که شفر باید مدیریت حواشی را بلد باشد چون از این به بعد فشارها بیشتر خواهد شد. من فقط نکته‌ای را درون مورد علی قربانی بگویم که درون بازی مقابل سایپا وقتی حیدری توپ را سانتر می‌کند قربانی استپ درون حال حرکتی انجام داد که کمتر درون فوتبال ایران دیده می‌شود. حرکت قربانی ارزشش کمتر از گل نبود ولی اگر قرار بود اين توپ گل شود علی قربانی  باید درون بارسلونا بازی می‌کرد و قیمت سالانه  او هم ۵ میلیارد تومان بود ولی یکسری تماشاگرنما انتظاری از علی قربانی و قربانی‌ها دارند که ناخواسته به تیم حاشیه وارد  می‌کنند و همین منجر می‌شود که تیم بی‌دلیل وارد یکسری حواشی شود.

همدانی درون ادامه اعلام کرد‌وگو با فارس افزود:‌به طور معمول به قطاری که درون حال حرکت هست سنگ می‌زنند و استقلال هم  کار خودش را انجام می‌داد ولی به یکباره جباروف را دو بازی از سیستم کار خارج کردند و حالا هم دو بازی زمان می‌برد تا این بازیکن به شرایط خوبش برگردد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درون خصوص  تصمیم شفر برای دسترس از سید مهدی رحمتی و نیمکت‌نشین کردن سیدحسین حسینی اعلام کرد:‌تصمیم سرمربی استقلال قابل احترام هست و اعتراف می‌کنم هر بازی که جلو می‌رویم به زیرکی و آگاهی این مربی بیشتر ایمان می‌آورم. او کاملاً روانشناس هست و اگر چه اولین بار هست درون فوتبال ایران حاضر شده ولی محیط اطرافش را به خوبی آنالیز می‌کند. همیشه سابقه داشته بازیکنی که نرم افزار نود می‌رود نه به خاطر خرافات بلکه به خاطر اینکه کمی مغرور شده و به اصطلاح ما فوتبالی‌ها غره می‌شود با افت شدید مواجه شده و از آنجا که به خاطر حضور درون یک نرم افزار پرطرفدار درون اذهان قرار می‌گیرد از لحاظ روانی روی او اثرات مغرور کننده  مخرب می‌گذارد به همین علت شفر دوست نداشت سیدحسین حسینی را راحت از دست بدهد و با همین حرکت کوچک به او یک شوک وارد کرد و به قولی با یک تیر دو نشان زد.

وی افزود: رحمتی با سکوت خود درون این هفته‌ها شفر را مجاب کرد تا او از این بازیکن دسترس کند و سرمربی استقلال هم منتظر بود تا به رحمتی یک فرصت بدهد، رحمتی بازیکن امتحان بنابراين داده هست که به راحتی نمی‌شود از کنار اسم او رد شد به همین خاطر با نیمکت‌نشین کردن سیدحسین حسینی هم او را مهار کرد و هم به رحمتی فرصت داد. این نشان می‌دهد که شفر یک مربی هنرمند، باتجربه و با تفکر هست. 

همدانی درون خصوص اینکه راه حل پیشنهادی وی برای بهبود شرایط گلزنی استقلال چیست اعلام کرد: شما دیدید دیروز نبود محسن کریمی و شجاعیان دست شفر را بسته بود، شجاعیان یک پدیده هست و پاس‌هایی می‌دهد که بازیکنان دیگر درون موقعیت‌های خوبی قرار می‌گیرند. با تمامي این احوال استقلال مهاجم می‌خواهد و اگر شجاعیان و کریمی هم اضافه شوند این تیم شاهد مرحله دوم پیشرفتش درون این فصل خواهد شد.کلاً از زمان ورود شفر به استقلال این تیم شخصیت پیدا کرده و توانسته به انسجام و همدلی برسد. 

وی درون پاسخ به این سوال که آیا جای نگرانی برای هواداران استقلال وجود دارد یا خیر اعلام کرد:‌از نظر من جای نگرانی نیست. ولي شنیده‌ام بی‌نظمی‌هایی درون بیرون از مستطیل سبز وجود دارد ولی از اين سو با اعتقادی که به شفر دارم مطمئن هستم او روی این مسائل مانور خواهد کرد. چون مربی کارکشته‌ای هست و درون موارد مختلف مدیریت خود را ثابت کرده هست .


مطالب پیشنهادی