تساوی با الریان برای استقلال، بُرد بود
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری فارس: ستار همدانی درون خصوص عملکرد آبی‌پوشان مقابل الریان قطر اعلام کرد: به نظر من استقلال می‌توانست برنده باشد و بازی را هم خوب شروع کرد. الریان یک تیم کاملاً حرفه‌ای هست و فکر می‌کنم ما روی دو اشتباه یکی از بازیکنان‌مان هر دو گل را دریافت کردیم از طرفی دیگر استقلال کمی بی‌تجربه بود و شاید اگر جوانان ما مقداری بیشتر تجربه داشتند می‌توانستند درون این مسابقه به برتری برسند.

وی درون خصوص اینکه چرا آبی‌پوشان اینقدر عصبی بازی کردند، اعلام کرد: به نظر من این موضوع باید قبل از بازی توسط کادر فنی به بازیکنان منتقل شود. کادر فنی باید بازیکن را توجیه کند که فوتبال کشورهای حاشیه خلیج فارس به همین شکل هست، به همین علت بازیکنان باید از پیش آگاه می‌شدند که وارد چنین درگیری‌هایی نشوند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درون خصوص عملکرد پژمان منتظری درون خط دفاعی استقلال و اینکه به نظر می‌رسد او درون کنار سیدمجید حسینی با سیدحسین حسینی هماهنگ نیست، اعلام کرد: پژمان بعد از چند ماه مصدومیت به ترکیب برگشته و به نظرم زمان می‌خواهد. او بازیکنی باهوش و با تجربه هست که نمی‌شود قابلیت‌های او را به راحتی زیر سؤال ببریم. چیزی که مشخص هست اینکه منتظری اشتباهاتی داشته که به طور مثال یک پاس به عقب درون بازی با سایپا و چند مورد دیگر بود. از طرفی دیگر تمامي از پژمان منتظری انتظار بازی کم‌نوسان را دارند و من هم قبول دارم که شاید منتظری دچار نوساناتی شده و این هم به خاطر ریکاوری نشدن ذهنش هست. منتظری از لحاظ بدنی به شرایط خوب رسیده ولی ذهن او ریکاوری نشده هست.

همدانی درون خصوص دیدار استقلال با الهلال درون هفته آینده و اینکه اين مسابقه را چطور ارزیابی می‌کند، اعلام کرد: من بازی الهلال و العین را دیدم و واقعاً هر دو تیم جزو تیم‌های مطرح آسیا هستند. بازی بیرون از خانه قطعاً به ضرر استقلال هست و آنها با هوش و زکاوت روی این موضوع پافشاری کردند که بازی‌های نمایندگان ایران درون تهران برگزار نشود. از نظر من بازی استقلال نوعی برد محسوب می‌شد ولی نباید غافل شویم که هر دو تیم الهلال و العین بازیکنان بزرگی دارند و به طور مثال چند بازیکن برزیلی درون این تیم‌ها بازی می‌کنند.

وی درون پایان درون خصوص عملکرد تیام اعلام کرد: واقعیت این هست که کمی نگران شدم. این بازیکن یک نیمه برای استقلال بازی کرد و معتقدم نباید زود قضاوت کنیم و باید کمی زمان بدهیم. ولی وقتی بازی را دیدم کمی نگران شدم. او ولي یک فرصت خوب هم داشت ولی درون مجموعه هفته‌های آینده می‌توان راحت‌تر درون مورد عملکرد این بازیکن نظر داد.


مطالب پیشنهادی