تمامي کار کردیم تا درون عمان بازی نکنیم
۲۲ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری فارس: نصرالله عبداللهی درون خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از سفر به قطر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوب هست و تیم آماده رفتن به قطر برای بازی مقابل الریان و سپس الهلال عربستان خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه استقلال مصدومی برای این مسابقات ندارد، اعلام کرد: تمامی بازیکنان را با خود (‌به جز قائدی) به قطر می‌بریم ولی باید این را بپذیریم که کار درون مقابل تیم‌های حاضر درون لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت خواهد بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درون خصوص اینکه سرانجام این تیم مجبور هست درون عمان با نمایندگان عربستان بازی کند، اعلام کرد: ما اقدامات لازم را انجام دادیم ولی باشگاه به تنهایی نمی‌تواند به نتیجه برسد. ما از طریق فدراسیون فوتبال تمامي کار کردیم ولی تلاش‌هایمان نتیجه نداد و به نوعی زورمان نرسید و ظاهرا زور آنها خیلی بیشتر هست.

وی تأکید کرد: یک بازی نمایندگان عربستان درون ایران از چند جهت برای ما سودآور بود، درون وهله اول به کسب ۳ امتیاز بازی‌ها امیدوار می‌شدیم زیرا از میزبانی دسترس می‌کردیم و درون وهله دوم کمتر تماشاگری که برای این بازی‌ها به استادیوم می‌آمد حداقل ۸۰ هزار نفر بود. با تمامي این شرایط درآمد حاصله از حضور ۸۰ هزار نفر خرج ۲ سفر تیم استقلال به کشورهای دیگر را می‌داد و این مسئله قطعاً به ضررمان تمام شد ولی امیدوار هستیم با عملکرد قابل قبول نام ایران را درون آسیا سربلند کنیم.


مطالب پیشنهادی