تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم
۴ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که به عنوان یکی از ستاره‌های نقل و انتقالات به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد، درون ادامه با دقت به تغییر تاکتیکی و ولي سفرهایش برای حضور درون تیم ملی کشورش از فلسفه تاکتیکی سرمربی پرسپولیس خارج شد. او طی هفته گذشته با شایعه عجیب درون خصوص جدای اش از این تیم و قبول پیشنهاد قطری ها مواجه شده هست و این درون حالی هست که یک فصل دیگر از قراردادش با سرخپوشان باقی مانده هست.

رسن درون خصوص نیمکت نشینی‌اش طی دیدارهای اخیر اینطور توضیح می‌دهد: زمانی که من با پرسپولیس قرارداد بستم هنوز لیگ عراق تمام نشده بود و من بلافاصله بنابراين از پایان فصل راهی ایران شدم و استراحتی نداشتم. درون میانه فصل هم مجبور شدم همراه تیم امید عراق باشم و این یعنی ۲ سال بازی پی درون پی بدون استراحت و خودم از نظر خودم ۴۰ درصد فوتبالم را هم نتوانستم ارائه دهم و دلیل کم بازی کردن من هم همین موضوع هست.

هافبک عراقی پرسپولیس که همانند فصل گذشته درون عراق، اینبار درون ایران و با پیراهن سرخپوشان به قهرمانی رسیده، احساس خود را اینچنین تشریح می‌کند: بسیار شیرین و لذتبخش هست. من ابتدای فصل هم گفتم به تیم قهرمان ایران آمدم و می‌خواهم به همراه سایرین اين را دوباره تکرار کنیم. همیشه اولویتم برای بازی برای تیمی هست که نام بزرگی داشته باشد و مدعی قهرمانی باشد. خوشحالم که درون این مجموعه هستم. تیمی که برای اهداف بزرگ می‌جنگد و این بزرگترین و جذابترین حس را به بازیکن می‌دهد.

رسن درون خصوص جدال با ذوب آهن و شکست برابر این تیم اعلام کرد: بازی سختی بود و حریف ما برای رسیدن به رتبه دوم جدول و کسب سهمیه آسیایی می‌جنگید و به هدف خودش هم رسید. یک بازی فیزیکی و سرعتی پر فشار بود. این نتیجه ولی چیزی نبود که به دنبال اين بودیم و اگر کمی عدالت برقرار بود شاید با شکست از اصفهان باز نمی‌گشتیم.

هافبک عراقی خود را مهیای دیدار درون مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برابر الجزیر می‌کند و مدعی هست نباید فریب نام حریف خود را بخورند: هر تیمی به این مرحله از رقابت‌ها می‌رسد تیم قدرتمندی هست و به هیچ وجه نباید الجزیره را دست کم بگیریم چرا که تجربه نشان داده تیم‌هایی که از آنها انتظار کمتری می‌رود غافلگیر کننده ظاهر می‌شوند. با این حال ما به دنبال اتفاقات بزرگی هستیم. بعد از دو قهرمانی درون لیگ برتر و بدشانسی درون فصل گذشته درون مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، اکنون باید به هدف بزرگ‌مان برسیم و فصل برای ما اینجا به پایان نخواهد رسید.

رسن که مدتی‌ هست درون این تیم نیمکت نشین شده درون خصوص شایعاتی که درون خصوص جدایی‌اش و حضور درون لیگ ستارگان قطر به گوش می‌رسد اینطور واکنش نشان داد: شنیدن این نيوز که درون وب سايت‌ها منتشر شده بود برای خودم هم جالب و غافلگیر کننده بود. از طریق بازیکنان با این نيوز مواجه شدم و آنها از من سوال کردند که آیا قصد جدا شدن دارم که برای خودم هم عجیب بود. اگر چیزی باشد مطمئنا سرمربی و مدیر باشگاه زودتر اين را خواهند دانست. درون مورد پیشنهاد بگذارید اینطور توضیح دهم؛ پیشنهاد برای تمامي وجود دارد و من هم مستثنی نیستم. حدود ۵۰ روز قبل یک پیشنهاد از قطر به دستم رسید و اين را با مدیر نرم افزار‌هایم درون میان گذاشتم ولی فقط درون حد یک صحبت معمولی بود. من با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله دارم و به جدایی فکر نمی‌کنم. ضمن اینکه رفتن به قطر اولویت من نیست و اگر روزی بخواهم از پرسپولیس جدا شوم اولویتم فوتبال اروپا خواهد بود. من پرسپولیس را گزينش کردم چرا که هم از نظر محبوبیت و هم افتخار تیم بزرگی بود و اهداف بزرگی را دنبال می‌کرد. بازیکنان زیادی نیز از این تیم راهی اروپا و تیم‌های مطرح شده‌اند و من هم همانند فلسفه این تیم آرزوها و اهداف بزرگی درون سر دارم که درون راس اين تداوم افتخار و قهرمانی و ولي حضور درون فوتبال اروپا قرار دارد.


مطالب پیشنهادی