حرفهای حماسی ستاره سابق تیم ملی مراکش
۲۵ام خرداد ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: مصطفی حاجی هافبک سابق دپورتیوو لاکرونیا و استون‌ویلا و کمک‌مربی و دستیار هروه رنار درون آستانه‌ی اولین بازی تیمش مراکش درون جام جهانی درون شیپور جنگ دمیده و از نبرد حماسی می‌گوید حاجی بازی برای تیم ملی مراکش را بی‌اندازه ارزشمند دانسته و می‌گوید حضور درون تیم ملی باید نقطه‌ی اوج کارنامه‌ی هر فوتبالیستی باشد. حاجی می‌گوید ” درون بهترین لیگهای دنیا بازی کنید، قهرمان لیگ قهرمانان شوید، درون تمامي‌ی رقابتها به پیروزی برسید، درون دنیای فوتبال هر چه می‌خواهید بکنید، ولی تیم ملی از تمامي‌ی اینها یک سر و گردن بالاتر هست. این را درون نهایت صداقت می‌گویم چرا که خودم شخصاً تجربه‌اش کرده‌ام.

به تن کردن پیراهن تیم ملی و پیروزی برای وطن، چنان ارزشی دارد که با یک دنیا نمی‌توان معاوضه‌اش کرد. برای همین کسی که برای کشورش بازی می‌کند، باید از جان و دل مایه بگذارد. همچون سلحشوری که به میدان جنگ رفته و درون نبرد تن به تن از ناموس وطن دفاع می‌کند. ملت از بازیکنان ملی‌اش بازی باری به هر جهت نمی‌خواهد، جنگ می‌خواهد. ما باید بیشتر از توان‌مان تلاش کنیم. باید از خودمان عبور کنیم. پیروزی تیم ملی درون چنین آوردگاه‌هایی، تا یک عمر از حافظه‌ی ملت پاک نخواهد شد “

حاجی می‌گوید آنها فعلاً فقط به بازی امروزشان درون مقابل ایران فکر می‌کنند و بعد از اين به سراغ بازی‌های دشوار بعدی مقابل اسپانیا و پرتغال خواهند رفت.


مطالب پیشنهادی