خاطره سانچس از روزی که مسی را درون رختکن بارسلونا گریان دید
۲۳ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

خاطره سانچس از روزی که مسی را درون رختکن بارسلونا گریان دید

به گفته خبرگزاری تسنیم ، بخشی از فوتبال که کمتر به چشم مخاطبانش می آید از خودگذشتگی، تعهد و احساس مسئولیتی بازیکنان هست که درون پشت پرده بازی ها قرار می گیرد و این همان واقعیتی هست که الکسیس سانچس درون مصاحبه اش با تیری آنری درون شبکه اسکای اسپورتس انگلیس به اين تأکید داشت.
ستاره شیلیایی که درون ماه جاری از آرسنال به منچستریونایتد پیوست، درون این مصاحبه یکی از خاطرات جالب خود درون دوران بازیگری اش درون بارسلونا را بازگو کرد که به جدال بارسا و چلسی درون مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل ۱۲-۲۰۱۱ برمی گردد زمانی که بارسا با قبول شکست درون دیداری که لیونل مسی درون اين پنالتی هدر داد، از رسیدن به فینال باز ماند.
الکسیس سانچس درباره اين شب اعلام کرد: وقتی یک فینال را می بازید، ممکن هست درون طول بازی آنقدر ناراحت شوید که گریه کنید. این هم بخشی از فوتبال هست. درون رختکن بارسلونا بنابراين از بازی برابر چلسی، من لئو را درون حال گریه کردن دیدم. این به خاطر اين هست که بازیکنان از خودشان انتظارات فراوانی دارند و احساس مسئولیت می کنند. مردم ولی چنین طرز تفکری ندارند.
سانچس ادامه داد: درون کودکی، رؤیایم تبدیل شدن به یک فوتبالیست و بازی درون بهترین تیم های دنیا بود. به نظر من فوتبال ناجی بسیار از مردم می شود. شما به عنوان یک بازیکن می توانید یک زندگی تجملاتی داشته باشید ولی مردم تلاش هایی که ما پشت این زندگی داریم را نمی بینند. حرفه ما ممکن هست آنقدر مهم شود که فرصت دیدن خانواده مان، فرصت رفتن به جشن تولد مادران مان و … را از ما بگیرد. بسیاری از بازیکنانآنقدر درگیر وظایف شان می شوند که حتی لحظه تولد فرزندشان نمی توانند کنار او باشند.

خبري پیشنهادی:

خاطره سانچس از روزی که مسی را درون رختکن بارسلونا گریان دید

مطالب پیشنهادی