خشم هواداران رئال از صحبت های اخیر زیدان
۲۱ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

خشم هواداران رئال از صحبت های اخیر زیدان
پنجشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲
خشم هواداران رئال از صحبت های اخیر زیدان

زین الدین زیدان ممکن هست به دلیل حمایت بیش از اندازه از ستاره های نزول کرده تیمش از رئال اخراج شود.

به گفته “توپ ۹۰″، رئال مادرید روزهای عجیبی را سپری می کند. تیمی که تا ۵ ماه پیش مدعی اول قهرمانی درون تمامي رقابت ها بود، حالا نه تنها درون لالیگا امیدی به قهرمانی ندارد، بلکه کیفیت بازی هایش به گونه ای هست که بسیاری معتقدند این فصل را بدون جام تمام خواهد کرد.


شب گذشته یکی دیگر از نمایش های ضعیف رئال را این بار برابر نومانسیا درون کوپا دل ری شاهد بودیم. هرچند تیم دوم رئال به میدان رفته بود؛ ولی بازیکنانی درون ترکیب بودند که زیدان دو روز پیش گفته بود که به آنها ایمان دارد و مطمئن هست که درون ادامه فصل خواهند درخشید؛ ولی همین بازیکنان درون شب تساوی ۲-۲ خانگی برابر تیم دسته دومی، بار دیگر ثابت کردند که رئال بیش از همیشه به تقویت درون پنجره زمستانی انتقالات نیاز دارد.عجیب تر از تمامي اینکه زیدان درون نشست خبری بنابراين از بازی شب گذشته اعلام کرد که از بازی تیمش کاملا راضی هست و بازیکنانش نیز چنین حسی دارند! این اظهارنظر زیدان خشم هواداران را درون شبکه های اجتماعی به دنبال داشت و شگفتی خود را از این تمامي بی تفاوتی زیدان ابراز داشتند.
خبرنگار لاسستا نیز بنابراين از بازی به مصاحبه با هوادارانی که درون حال خروج از ورزشگاه بودند پرداخت و همگی نه تنها کیفیت بازی رئال را زیر سوال بردند، بلکه از زیدان خواستند که لجاجت با مدیریت را کنار گذاشته و به جذب بازیکن جدید رضایت دهد. هواداران رئال این روزها با ناامیدی خاصی به ادامه فصل نگاه می کنند.مطالب پیشنهادی