درون ویترین فوتسال دنیا هستیم
۲۱ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری میزان: سید محمد ناظم‌الشریعه درون خصوص انتخابش به عنوان سومین مربی برتر فوتسال جهان اظهار داشت: خدا را شاکرم که این افتخار نصیب ایران شد و بیشتر از این خوشحالم که درون تمامي بخش‌ها جزو ۱۰ نفر برتر بودیم. حسین طیبی پنجمین بازیکن برتر جهان شد، تیم ملی چهارم جهان، دروازه‌بان‌ها، توحید لطفی و تیم امید کشورمان هم درون جایگاه خوبی درون جهان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: این افتخارات به واسطه تلاش‌ها و نتایج خوب تیم ملی به دست آمده و الان جایگاه ایران درون جهان جایگاه خوبی هست. باید تمامي از فوتسال حمایت کنند چرا که انتظارات بالا رفته و همیشه هم همین‌طور بوده که با کسب افتخار انتظار مردم هم بیشتر می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درون پاسخ به این سوال که سال گذشته پنجمین مربی برتر و امسال سومین مربی گزينش شدید آیا فکر می‌کنید بهترین مربی جهان شوید یا خیر؟ عنوان کرد: اگر این اتفاق بیفتد افتخار بسیار بزرگی برای کشور عزیزمان هست و اگر هم نشد مهم نیست. برای من مهم این هست که تیم ملی قهرمان جهان شود تا خودم بهترین مربی جهان شوم. اين چیزی که اهمیت دارد موفقیت تیم ملی ایران هست که برای اين باید بیشتر تلاش کنیم.

ناظم الشریعه درون پایان خاطر نشان کرد: الان درون ویترین فوتسال جهان قرار گرفتیم و از تمامي بچه‌ها برای کسب این موفقیت‌ها تشکر می‌کنم.


مطالب پیشنهادی