دپورتیوو 2-4 بارسا، قهرمانی بارسلونا درون لالیگا
۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

دپورتیوو 2-4 بارسا: تاجگذاری رسمی بارسا و  مسی درون لالیگا

بارسلونا درون دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۴-۲ دپورتیوو لاکرونیا را شکست بدهد و قهرمانی اش درون رقابت های این فصل لالیگا را قطعی کند.


به گفته “توپ ۹۰″، هرچند شاگردان کلارنس سیدورف درون دقایق زیادی از بازی برای آبی و اناری ها دردسر ایجاد کردند ولی درون نهایت این بارسا بود که با هت تریک لیونل مسی به پیروزی رسید و قهرمانی اش درون رقابت های این فصل را قطعی کرد.

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۷ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. عثمان دمبله که درون محوطه جریمه دپور صاحب توپ شده بود، با یک پاس رو به عقب، فیلیپ کوتینیو را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل تیم میزبان تا اندازه توپ و میدان را درون دست گرفت و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کردند، درون دقیقه ۱۷ توانستند به گل برسند ولی داور به دلیل آفساید اين را نپذیرفت.

درون ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم داشتند ولی نتوانستند از آنها دسترس کنند. ابتدا درون دقیقه ۲۸، لوکاس پرز که روی دفع ناقص تراشتگن صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از بالای دروازه به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، بارسا می توانست روی یک ضربه آزاد به گل برسد ولی ضربه تماشایی مسی را دروازه بان دپور با واکنشی تماشایی به دفع کرد.

بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه بارسا درون دقیقه ۳۸ به گل برتری رسید.

ادامه دارد…

 


مطالب پیشنهادی