دیبالا بااستعداد هست ولی مسی نیست
۲۹ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: مایکل لادروپ، ستاره سابق بارسلونا و یوونتوس، اعتقاد دارد مقایسه پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس با لیونل مسی، ستاره بارسلونا، منصفانه نیست.

 دیبالا که درون سال ۲۰۱۵ از پالرمو به یوونتوس پیوست، درون ۸۴ دیداری که تاکنون درون سری آ برای بیانکونری به میدان رفت، ۴۴ گل به ثمر رساند.

 

۱۷ گلی که او درون این فصل برای یوونتوس به ثمر رساند، او را به یکی از بهترین ستاره های فوتبال اروپا تبدیل کرد و بسیاری او را جانشین لیونل مسی می دانند ولی لادروپ معتقد هست که بازیکنی مانند مسی، درون هر نسل تنها یک بار ظهور می کند.

 

او به خبرنگاران اعلام کرد:” دیبالا یک استعداد ناب هست. فکر می کنم مشکل این هست که او آرژانتینی هست و یکی دیگر از بازیکنانی هست که مردم دوست دارند بگویند می تواند مسی بعدی باشد.

دیبالا بااستعداد هست ولی مسی نیست

ولی درون حال حاضر، مسی بعدی ای وجود ندارد. برای دیدن مسی بعدی باید صبر کنیم. فکر نمی کنم که درون زندگی ام، مسی دیگری ببینم. شما بازیکنی مانند او را هر ۱۰ یا ۱۵ سال نمی بینید. شاید باید ۲۵، ۳۰ یا ۵۰ سال دیگر صبر کنیم تا بازیکن دیگری مانند او را ببینیم.

 

دیبالا آرژانتینی هست، چپ پاست، قد بلند نیست و شیوه حرکت کردنش هم شبیه مسی هست. ولی فکر نمی کنم به نفع او باشد که با مسی مقایسه شود زیرا او مسی نیست. او بازیکن بسیار بااستعدادی هست ولی مسی نیست.”


مطالب پیشنهادی