دیگر برای آرژانتین اعتباری باقی نمانده هست/ سامپائولی می خواست از من سوء دسترس کند
۲۳ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

مارادونا: دیگر برای آرژانتین اعتباری باقی نمانده هست/ سامپائولی می  خواست از من سوء دسترس کند

به گفته خبرگزاری تسنیم ، به ندرت پیش می آید که دیه گو مارادونا حرفی بزند و جنجال ساز نشود. این اواخر هم او به انتقاد از تیم ملی کشورش تحت هدایت خورخه سامپائولی پرداخته و حتی خودش را لایق هدایت این تیم دانسته هست. اکنون او درون جديد ترین نقد خود از وضعیت آلبی سلسته مدعی شده که این تیم اعتبارش را درون دنیای فوتبال از دست داده هست.
مارادونا درون اعلام کرد و گو با نشریه «دیاریو پاپیولار» اعلام کرد: به جز مسی، تیم ملی آرژانتین اين اعتبار و احترامی که زمانی درون دنیا داشت را از دست داده هست. چیزی که مرا آزار می دهد این هست که مردم دیگر به ندرت اين احترام و ارزش گذشته را برای آرژانتین قائل هستند و دیگری کسی از ما نمی ترسد. درون آخرین بازی مان (دوستانه) برابر نیجریه داشتیم ۸ گل می خوردیم! (آرژانتین اين بازی را که ۲ بر صفر پیش بود را ۴ بر ۲ باخت)
مارادونا درون ادامه از تصمیمات سامپائولی به خصوص درون فاز هجومی برای دعوت کردن از مائورو ایکاردی درون اردوهای اخیر آلبی سلسته ایراد گرفت و اين را یکی از بزرگترین اشتباهات دوران مربیگری او دانست.
او تأکید کرد: تکیه کردن به بازیکنی مانند مائورو ایکاردی برای جام جهانی شرم آور هست، چون ما بازیکنی مانند گونسالو ایگواین را داریم که ۱۰ برابر از او بهتر هست. کاملاً مشخص هست که این پسر هیچ چیزی نمی داند و تنها چیزی که می داند این هست که درون میهمانی های خانه دوستانش چه چیزی قرار هست میل کند. ما داریم با خودمان کلنجار می رویم که یک مهاجم نوک آماده پیدا کنیم درون حالی که بازیکنی مانند کارلوس توس توانایی باورنکردنی دارد.
به نظر می رسد بخشی از خصومت مارادونا با سامپائولی به دوران مربیگری هموطنش درون تیم فوتبال سویا برمی گردد. مارادونا …

خبري پیشنهادی:

مارادونا: دیگر برای آرژانتین اعتباری باقی نمانده هست/ سامپائولی می  خواست از من سوء دسترس کند

مطالب پیشنهادی