دی بیاجو: من با بوفون هم صحبت کردم تا ببینم که آیا او می خواهد ادامه دهد یا نه
۷ام اسفند ۱۳۹۶ ورزشی

به گفته ورزش ۱۱، لوئیجی دی بیاجو سرمربی موقت تیم ملی فوتبال ایتالیا می گوید که احتمالاً از جان لوئیجی بوفون برای بازی های دوستانه پیش روی آتزوری دعوت به عمل خواهد آورد ولی او هنوز درباره دعوت از ماریو بالوتلی تصمیم گیری نکرده هست.
سرمربی تیم ملی زیر ۲۱ سال ایتالیا که به صورت موقت ارتقای درجه پیدا کرده و هدایت تیم ملی این کشور را درون بازی های دوستانه ماه آینده برابر تیم های ملی آرژانتین و انگلیس برعهده خواهد داشت، درون یک نشست خبری اعلام کرد:

امروز من سرمربی تیم ملی ایتالیا هستم ولی شما می توانید هرچه می خواهید مرا خطاب کنید. اینکه من از الان درباره کارهایی که درون چند ماه آینده باید انجام دهم فکر می کنم طبیعی هست ولی به وقتش خواهم اعلام کرد که چه کسانی را دعوت می کنم. با تعدادی از بازیکنان باسابقه تیم صحبت کرده ام چون فهمیدم که بعضی از آنها می خواستند تیم را ترک کنند. من با بوفون هم صحبت کردم تا ببینم که آیا او می خواهد ادامه دهد یا نه.

دی بیاجو ادامه داد:

به نظر من درست نیست که بازی برابر سوئد آخرین بازی دوران بازیگری او باشد. به همین دلیل پیشنهاد دادم که او برای یک، دو یا سه بازی دیگر به تیم ملی برگردد. جیجی احتمالاً درون ماه مارس درون کنار ما خواهد بود. درون مورد دیگر بازیکنان ولی من جزئیات حرف هایم با آنها را نخواهم اعلام کرد. من با آنها کلی حرف زدم. آندره آ بارتزالی و دانیله دروسی کنار ما نخواهند بود. جورجو کیه لینی ولی چرا. ما می خواهیم تیم مان را با اشتیاق از نو بسازیم.

سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا تأکید کرد:

جیجیو دوناروما و الکس مرت؟ ما تا ۲۰ سال آینده از بابت دروازه بان تأمین هستیم ضمن اینکه ماتیا پرین هم هست و زمانی که جیجی متأسفانه به پایان راه برسد، ما برای او جایگزین خواهیم داشت. از نظر دروازه بان ما مشکلی نداریم ولی حرف من این هست که داستان جیجی درون تیم ملی نباید با آنچه درون بازی برابر سوئد رخ داد به پایان برسد.
ماریو بالوتلی، بازیکنی که از جام جهانی ۲۰۱۴ به بعد دیگر برای تیم ملی ایتالیا بازی نکرده، شخص دیگری بود که درباره بازگشت احتمالی اش به آتزوری از کونته سؤال پرسیده شد.

او درون این خصوص هم اعلام کرد:

من به طور مداوم بازی های او را دنبال می کنم و بر پايه اين ارزیابی نهایی درون مورد شایستگی اش برای بودن یا نبودن درون تیم ملی را انجام می دهم. ما درون حال حاضر تصمیمی درباره او نگرفته ایم. فوتبال ایتالیا درون این روزها، واقعاً گرفتار مشکلات بزرگی هست و گزینه های زیادی وجود ندارد ولی ما باید با تفکری درست به دنبال جبران ناکامی عدم صعود به جام جهانی باشیم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.


مطالب پیشنهادی