رئال زیدان؛ از راموس تایم تا درام تایم!
۱۸ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: به فاصله چند ماه، رئال مادرید؛ تیمی که درون دقایق پایانی هر بازی وحشت بر تن رقبای خود می انداخت، خود به یک قربانی تبدیل شده هست.

رئال فصل گذشته دبل خود درون قهرمانی لیگ و اروپا را مدیون گل های دقایق پایانی بازیکنانش به خصوص راموس بود ولی کافی هست به دقایق پایانی همین بازی اخیر رئال درون زمین لوانته دقت شود تا اوج درماندگی تیم زیدان درون حفظ پیروزی را متوجه شوید.

رئال ۱-۲ درون خانه لوانته پیش بود ولی با گل دقیقه ۸۹ پاتزینی به تساوی رضایت داد و درون چنین روزهایی نبرد با پی اس جی درون لیگ قهرمانان نیز نزدیک هست.

 

رئال زیدان؛ از راموس تایم تا درام تایم!

راموس بنابراين از گل تساوی لوانته رو به مارسلو اعلام کرد که ما مثل تابلو هستیم و هیچکس پای خودش را هم برای قطع کردن توپ ارسالی بازیکن لوانته دراز نکرد. راموس مدعی بود که تیمی مثل رئال هرگز نباید درون دقیقه ۹۰ برابر حریفی چون لوانته گل تساوی را دریافت کند.

درون این فصل چند بار دیگر نیز چنین اتفاقی رخ داده و به نوعی رئال از راموس تایم فصل گذشته به درام تایم کنونی رسیده هست.

 

تمامي چیز از بازی با بتیس درون هفته های ابتدایی  لالیگا شروع شد. کهکشانی ها بنابراين از اینکه موقعیت های زیادی را از دست دادند، با گل دقیقه ۹۰ غافلگیر شده و درون خانه باختند. زیدان از اين شکست به عنوان یک حادثه یاد کرد ولی گذشت زمان نشان داد که باخت به بتیس هرگز تصادفی نبوده هست.

رئال زیدان؛ از راموس تایم تا درام تایم!

رئال سپس درون زمین سلتا با گل دقیقه ۸۳ ماکسی گومز و درون حالی که ۱-۲ پیش بود متوقف شد. سپس بازی برابر بارسا از راه رسید و الکس ویدال با گل دقیقه ۹۰ خود شکست رئال را سنگین تر کرد(۰-۳).

مادریدی ها درون زمین خود به ویارئال هم باختند اين هم با گلی که فورنالس درون دقیقه ۸۵ وارد دروازه ناواس کرد.

آخرین نمونه هم همین بازی شنبه شب برابر لوانته بود.

 

درون کوپا دل ری نیز رئال مادرید برابر فوئن لابرادا و نومانسیا درون دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کرد ولی توانست به دور بعد صعود کند. دقایق ۸۲ به بعد درون فصل جاری برای رئال به یک کابوس تبدیل شده اند و به نظر می رسد اگر این تیم نتوانسته باشد تا این دقیقه کار حریف خود را تمام کند، باید منتظر دریافت گل تساوی و یا حتی شکست باشد.


مطالب پیشنهادی