رئال مادرید 7 -1 لاکرونیا؛ آتش بازی درون برنابئو
۲ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

رئال مادرید 7 -1 لاکرونیا؛ آتش بازی درون برنابئو

رئال مادرید با برتری قاطعانه ۱-۷ برابر لاکرونیا، درون رتبه چهارم جدول لالیگا قرار گرفت.


به گفته “توپ ۹۰″، رئال مادرید موفق شد بعد از چند هفته ناکامی درون لالیگا، با درخشش گرت بیل، ناچو و رونالدو، ۱-۷ لاکرونیا را مغلوب کرده و به شرایط خود درون جدول بهبود بخشد. مطابق انتظار اولین فرصت مهم دیدار برای رئال مادرید ایجاد شد ولی ضربه دیدنی مایورال روی پاس مودریچ با تصوير العمل روبن همراه بود.

 

درون ادامه لاکرونیا کم کم جلو کشید و درون دقیقه ۲۲ به گل اول هم دست یافت. روی نفوذ لوکاس پرز و ارسال زمینی او، آدریان با ضربه ای تمام کننده درون دهانه دروازه گل اول بازی را برای لاکرونیا به ثمر رساند.

بعد از دریافت گل، کهکشانی ها سراپا حمله شدند و اولین فرصت برای مارسلو ایجاد شد ولی ضربه سرکش مدافع برزیلی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

درون دقیقه ۲۸ رونالدو می توانست به روند زمان ها گل نزدن خود درون لالیگا پایان بخشد ولی ضربه سر دیدنی او با مهار فوق العاده روبن همراه بود. درون دقیقه ۳۱ مارسلو باز هم فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت ولی ضربه او ابتدا به دیرک و بعد به گلر لاکرونیا برخورد کرد و درون نهایت وارد دروازه نشد.

ولی حملات رئال مادرید بالاخره درون دقیقه ۳۲ جواب داد و ناچو موفق شد روی پاس مارسلو و ضربه ای دقیق از درون محوطه، جور مهاجمان تیمش را کشیده و گل تساوی بخش را به ثمر برساند.

درون ادامه و با استمرار هجوم تیم زیدان، درون دقیقه ۴۲ رئال مادرید به گل دوم هم رسید. دفع توپ مدافعان لاکرونیا درون گوشه محوطه به گرت بیل رسید و این ستاره ولزی با ضربه ای مواج و دقیق به زیبایی زننده گل دوم تیمش لقب گرفت تا نیمه اول با برتری ۱-۲ میزبان به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم باز هم این تیم زیدان بود که بر توپ و میدان مسلط شد و درون دقیقه ۵۱ می توانست به گل سوم هم دست یابد ولی ضربه زمینی مودریچ با اختلاف کمی به بیرون رفت. درون دقیقه ۵۸ کاسمیرو با یک ضربه سر محکم دروازه لاکرونیا را تهدید کرد ولی روبن باز هم تصوير العملی تماشایی نشان داد.

ولی روی ارسال ضربه کرنر دقیق تونی کروس، گرت بیل موفق شد با یک ضربه سر محکم زننده گل دوم خودش و سوم رئال لقب گیرد.

درون دقیقه ۶۴ و روی ارسال گرت بیل، بورخا مایورال درون دهانه دروازه صاحب موقعیت شد ولی ضربه سر نه چندان خوب او راهی به دروازه نیافت.

ولی درون دقیقه ۶۸ مادریدی ها به گل چهارم هم رسیدند. ارسال زمینی گرت بیل با اثر و پشت پای رونالدو به مودریچ رسید تا ستاره کروات با ضربه ای دقیقه گل چهارم را نیز به ثمر برساند.

۲ دقیقه بعد لاکرونیا بهترین بخت را برای کاهش اختلاف داشت ولی لوکاس پرز از فاصله ای نزدیک توپ را به آسمان زد. درون دقیقه ۷۱ و روی اشتباه کاسمیرو، لاکرونیا درون آستانه زدن گل دوم بود ولی ناچو توپ را از روی خط بیرون کشید. درون دقیقه ۷۳ رونالدو درون دهانه دروازه صاحب بهترین بخت برای گلزنی شد ولی علیرغم کنترل خوب، ضربه او با شکل عجیبی راهی بیرون شد.

ولی درون دقیقه ۷۸ بالاخره رونالدو موفق به گلزنی شد. ارسال دقیق کاسمیرو درون دهانه دروازه با ضربه دقیق ستاره پرتغالی همراه بود تا حساب کار ۱-۵ به سود رئال مادرید شود.

ولی این پایان کار نبود و روی ارسال وازکز، درون دقیقه ۸۴ رونالدو با شجاعت و ضربه سری دقیق توانست گل ششم را نیز وارد دروازه روبن کند تا روزهای تلخ اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

درون دقیقه ۸۹ این ناچو بود که با چرخش و ضربه ای دقیق از درون محوطه گل هفتم را نیز به ثمر رساند تا درون نهایت کهکشانی ها با برتری قاطعانه ۱-۷ لاکرونیا را مغلوب کنند.


مطالب پیشنهادی