رقم پرداختی به گولچ ۳۵۰ هزار دلار کم شد
۱۱ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی درون اعلام کرد‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درون ارتباط با سفر اخیر خود به سوییس اظهار داشت: با دقت به دعوت c.a.s و درون ارتباط با پرونده آنتونی گولچ، سفر سه روزه‌ای به سوییس داشتیم. درون این سفر آقایان ذاکر وکیل و عضو کمیته حقوقی باشگاه و حسینی مسوول بخش بین‌الملل نیز حضور داشتند. زمان تشکیل جلسه دادگاه بین‌المللی ورزش نیز ساعت ۹ صبح روز ۸ فروردین تعیین شده بود که درون اين حضور پیدا کردیم.

وی ادامه داد: جلسه، نزدیک به ۵ ساعت به طول انجامید. رقم این قرارداد برای دو سال ۴۷۰ هزار دلار بود که بازیکن درون زمان حضور درون ایران، ۳۲ هزار دلار دریافتی داشت که به این ترتیب مبلغ ۴۳۸ هزار دلار باقی ماند. بازیکن درون نهایت به دلیل عدم پرداخت حقوق درون زمان مقرر نسبت به فسخ قرارداد و شکایت از باشگاه به فیفا اقدام کرد.

گرشاسبی خاطر نشان کرد: فیفا نیز درون نهایت با احتساب جریمه ۵ درصدی و هزینه‌های وکیل، باشگاه را مکلف به پرداخت ۵۵۰ هزار دلار دانست. این رقم و حکم با اعتراض باشگاه روبرو شد که درون وهله اول به ۴۵۰ هزار دلار کاهش یافته بود.

وی تصریح کرد: درون ادامه با پیگیری‌های جدی، حضور درون جلسه رسیدگی دادگاه بین‌المللی ورزش، دفاعیات به عمل آمده، حسن نظر داوران و متقاعد شدن وکیل بازیکن، رقم نهایی برای پرداخت به بازیکن به ۲۵۰ هزار دلار کاهش یافت. به این ترتیب با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم ۳۵۰ هزار دلار از رقم اولیه را کاهش دهیم و پرونده با رقم ۲۵۰ هزار دلار بسته شد.

ولي درون این پرونده موضوع ۱۰۰ هزار دلار حق انتقال به باشگاه شریف هم مطرح بود که پیش از این با احتساب جریمه اختصاص یافته با پرداخت ۱۱۵ هزار دلار بسته شده بود.

گرشاسبی همچنین درون ارتباط با پرونده محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی، افزود: خوشبختانه بحث و اختلاف ما با باشگاه ریزه اسپور به پایان رسید و ما با هم توافق کردیم. درون سفر اخیر به سوییس نیز پیگیری‌هایی صورت گرفت. همچنین جلسه خوبی با وکیلی که برای این پرونده گرفته‌ایم، داشتیم. از باز شدن پنجره نقل و انتقالات نا امید نیستیم و تا آخرین لحظه پیگیری‌های خودمان را ادامه خواهیم داد. امیدواریم رایی که از سوی c.a.s صادر می‌شود، رای خوشحال کننده‌ای برای پرطرفدارترین تیم آسیا باشد.


مطالب پیشنهادی