رونالدو درون یوونتوس چه نقشی را ایفا خواهد کرد؟
۱۹ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید درون آستانه انتقال به یوونتوس قرار دارد.

 از همان ابتدا این سوال برای هواداران بانوی پیر ایجاد شد که رونالدو قرار هست درون چه پستی برای یوونتوس ایفای نقش کند و خرید این بازیکن چقدر برابر ماکسی آلگری ضرورت دارد.

رونالدو درون یوونتوس چه نقشی را ایفا خواهد کرد؟

ممکن هست آلگری از سیستم ۲-۴-۴ دسترس کند. ستاره پرتغالی کمتر درون رئال مادرید تجربه حضور درون چنین پستی را درون کارنامه داشته ولی ممکن هست ماکسی آلگری درون یوونتوس از او درون کنار ایگواین یا مانزوکیچ به عنوان یکی از ۲ مهاجم خود درون خط حمله دسترس کرده تا پائولو دیبالا خلاق با قدرت ارسال پاس خود پشت سر این ۲ مهاجم گلزن، خط حمله بیانکونری را بی رقیب سازد.

ولی احتمال دیگر دسترس از سیستم ۳-۳-۴ هست که درون این صورت رونالدو به عنوان بال چپ و همانند بسیاری از روزها درون ترکیب رئال مادرید می تواند درون یوونتوس نیز به میدان برود که درون این موقعیت دیبالا به عنوان بال راست و ایگواین یا مانزوکیچ به عنوان مهاجم نوک به میدان خواهند رفت.

ولی اگر سرمربی ایتالیایی بیانکونری تصمیم به دسترس از روش ۱-۳-۲-۴ بگیرد، آنگاه کریستیانو رونالدو به عنوان مهاجم نوک به میدان رفته، ایگواین نیمکت نشین می شود و پشت سر ستاره پرتغالی از دیبالا، داگلاس کاستا و ماریو مانزوکیچ دسترس خواهد شد.


مطالب پیشنهادی