سایپا بهترین تیم برای ترابی هست
۹ام خرداد ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: سایپا بعد از چند فصل ناموفق با علی دایی بار دیگر اوج گرفت و تا آخرین روز یکی از مدعیان اصلی رتبه های دوم و سوم بود. با این وجود سایپا باید برای فصل آینده تیمی به مراتب قدرتمندتر باشد تا بتواند بعد از عبور از مرحله پلی آف درون مرحله گروهی نیز موفق تر باشد. این ها تمامي درون شرایطی هست که این تیم هنوز وارد بازار نقل و انتقالات نشده و حتی حضور علی دایی درون ورزشگاه بازی ایران و ترکیه نیز این شایعه را به وجود آورد که او ممکن هست از سایپا جدا شده و به تیمی درون ترکیه بپیوندد. محمد دایی دستیار علی دایی درون این رابطه اعلام کرد:«نه به هیچ وجه این موضوع درست نیست. علی آقا فقط برای تماشای بازی تیم ملی به ورزشگاه رفته بود و امروز یا فردا به تهران بازمی گردد.» او همچنین درباره شرایط تیم سایپا اعلام کرد:« درون حال حاضر که هیچ خبری نداریم ولی ظرف روزهای آینده قرار هست جلسه ای برگزار شده و تصمیمات نهایی گرفته شود.» او افزود:« هنوز بودجه سال آینده و نرم افزار های باشگاه برای فصل آینده مشخص نشده هست ولی امروز یا فردا با حضور علی آقا این جلسه برگزار شده و نرم افزار ها مشخص خواهند شد.»

 

مربی سایپا درباره اینکه برخی از ستاره های سایپا از این تیم جدا یا درون شرف جدایی هستند اعلام کرد:« علی قلی زاده با ما قراردادش به پایان رسید و تصمیم گرفت برای ادامه فوتباش به اروپا برود. ما درون پست آقای قلی زاده نیاز به بازیکن جدید داریم ضمن اینکه درون چند نقطه دیگر نیز باید با جذب بازیکن نقاط ضعف را رفع و تیم قدرتمندتری برای حضور درون آسیا بسازیم.» محمد دایی درباره مهدی ترابی هم اعلام کرد:« مهدی ترابی با ما قرارداد دارد و ما به این بازیکن نیاز داریم. برای ترابی اگر پیشنهاد اروپایی نرسد سایپا بهترین تیم هست.»

 

او همچنین اضافه کرد :«ما درون سال قبل کمبودهایی داشتیم که درون این فصل باید اين ها را رفع کنیم ضمن اینکه بازی درون آسیا سطح بالاتری هست و از همین رو تیم قطعا برای موفقیت درون این مسابقات باید تقویت شود.»

 

او درباره اینکه علی دایی به طور معمول درون نقل و انتقالات بازیکنان جوانی را به خدمت می گیرد که خیلی زود تبدیل به ستاره می شوند اعلام کرد:« مطمئنا امسال هم ما روی بازیکن های جوان و با استعداد حساب ویژه ای باز می کنیم و حتما چند بازیکن جوان و خوب را به تیم اضافه می کنیم.» او افزود:« ما همیشه هدفمان این بوده که بازیکنان که می توانند پیشرفت کنند را به خدمت بگیریم و درون این فصل هم این کار را انجام خواهیم داد.»


مطالب پیشنهادی