ستاره ناراضی رئال مادرید شاگرد گواردیولا خواهد شد؟
۳ام خرداد ۱۳۹۷ ورزشی

ستاره ناراضی رئال مادرید شاگرد گواردیولا خواهد شد؟

ممکن هست ایسکو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید درون تابستان امسال از جمع کهکشانی ها جدا شود.

به گفته “توپ ۹۰″، ایسکو هنوز هم از شرایط خود درون رئال مادرید راضی نیست و حس می کند نه از جایگاهی که لایق اين هست برخوردار بوده و نه به اندازه کافی درون کانون توجهات قرار دارد. نشریه ال چیرینگیتو مدعی شد به همین دلیل ایسکو مشکلی با جدایی از رئال مادرید نداشته و درون صورت رسیدن پیشنهاد به آنها گوش خواهد داد.پپ گواردیولا و باشگاه منچسترسیتی نیز به شدت علاقمند به جذب ایسکو هستند و سرمربی سیتیزن ها از زمانی که ایسکو بازیکن مالاگا بود و هنوز راهی رئال مادرید نشده بود به جذب او علاقه داشت و حالا درون صدد فرصتی هست تا بعد از سالها بازیکن مورد علاقه خود را راضی به انتقال به شهر منچستر کند.
همچنین درون صورت جدایی از رئال مادرید، حقوق ۶ میلیون یورو و فعلی ایسکو ۲ برابر خواهد شد و این می تواند انگیزه دیگری برای جدایی او باشد. ایسکو درون حال حاضر اگرچه درون بین بهترین بازیکنان رئال مادرید جای دارد، ولی از لحاظ دریافت حقوق درون دسته سوم ستاره های این تیم قرار گرفته هست.
ولی دلیل اصلی تمایل این ستاره تکنیکی مسائل مالی نیست و او به دلایل ورزشی از ادامه فعالیت درون رئال مادرید راضی نبوده و معتقد هست ۲۶ سالگی بهترین زمان برای عقد یک قررداد جدید هست.
ولی مشکل اینجاست که بند آزادسازی اسیکو ۵۰۰ میلیون یورو بوده و سیتی تنها درون صورت توافق با مدیران رئال مادرید قادر به جذب این بازیکن خواهد بود.مطالب پیشنهادی