ستاره هایی که رئال مادرید را ترک کردند
۱ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

ستاره هایی که رئال مادرید را ترک کردند

ایسنا: به نقل از آس، نزدیک به یک هفته هست نام کریستیانو رونالدو تیتر اصلی روزنامه های اسپانیایی هست. مهاجم رئال مادرید این بار به خاطر عملکرد بدش سوژه وب سايت ها نشده هست بلکه زمزمه جدایی اش از تیم مادریدی به گوش می رسد. باشگاه اسپانیایی قصد دارد مهاجم ناراضی تیمش را درون تابستان آینده بفروشد و نیمار را جایگزینش کند. بارها درون تاریخ باشگاه اسپانیایی چنین اتفاق مشابهی رخ داده که درون ادامه به آنها اشاره می شود.
ایکر کاسیاس

او بهترین دروازه بان تاریخ باشگاه بود و توانست سه قهرمانی درون لیگ قهرمانان اروپا، پنج لالیگا و دو جام حذفی را به همراه مادرید به دست آورد. همچنین قهرمانی درون جام جهانی را به همراه تیم ملی اسپانیا تجربه کرد و دو بار فاتح یورو شد. با این حال مادرید به بدترین شکل ممکن با ستاره تیمش خداحافظی کرد. نشست خبری کاسیاس به تنهایی انجام شد. هواداران اشک های دروازه بان اسپانیایی را هرگز فراموش نکردند.
فرناندو ردوندو

درون انتخابات سال ۲۰۰۰ ریاست باشگاه مادرید، لورنسو سانس و فلورنتینو پرس با هم رقابت داشتند. ردوندو از سانس حمایت کرد و بنابراين از پیروزی پرس، او مادرید را به مقصد میلان ترک کرد.
فرناندو هیرو

مادرید درون سال ۲۰۰۳ قهرمان لالیگا شد. باشگاه تصمیم گرفت ویسنته دل بوسکه (سرمربی) و کاپیتان اسپانیایی تیم را به خاطر عملکرد نه چندان درخشان کنار بگذارد. سفید پوشان وارد دوره ای شدند که نتوانستند چهار سال قهرمانی را تجربه کنند. مدافع مالاگایی به قطر رفت.
گوتی

مدافع اسپانیایی درون سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که بنابراين از پایان قراردادش درون پایان فصل اين را تمدید نخواهد کرد. او این کار را انجام داد و به صورت بازیکن آزاد به …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی