ستاره ژانویه چه کسی خواهد بود؟
۱۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: انتقال گران قیمت فن دایک به لیورپول و تبدیل شدن او به گران ترین مدافع تاریخ فوتبال جهان سبب شد تا انتظار زمستانی هیجان انگیز درون بازار نقل و انتقالات پیش روی ما باشد. درون ادامه ۲۰ انتقال محتمل درون هفته های پیش رو را بررسی خواهیم کرد؛

 

پیرآمریک اوبامیانگ:

 

اخباری درون مورد تمدید قرارداد او و دورتموند شنیده شده و بعید هست علیرغم شایعات، شاهد انتقال اوبامیانگ به رئال مادرید یا تیم دیگری باشیم و ستاره گلزن زنبورها درون سیگنال ایدونا پارک باقی خواهد ماند.

 

هنریک میخیتاریان:

 

هافبک ارمنی یونایتدها درون فصل جاری بارها نیمکت نشینی و سکونشینی را تجربه کرده و رابطه خوب مورینیو با اینترمیلان ممکن هست زمینه انتقال قرضی با بند خرید میخیتاریان به سن سیرو را درون زمستان فراهم کند.

 

فیلیپ کوتینیو:

 

هافبک برزیلی و خلاق لیورپول به شدت مورد دقت بارسا قرار دارد و اگرچه مرسی سایدی ها هیچ نشانه ای از فروش کوتینیو بروز نمی دهند، ولی بارسلونا هنوز تلاش خود را متوقف نکرده و ممکن هست انتقال کوتینیو بزرگترین اتفاق زمستان امسال لقب گیرد.

 

توماس لمار:

 

هافبک خلاق موناکو درون تابستان به شدت مورد دقت آرسنال قرار داشت که این انتقال سر نگرفت ولی اگر آرسنال یا لیورپول با انتقال اوزیل یا کوتینیو به بارسا موافقت کنند، توماس لمار گزینه شماره یک جانشین برای هر ۲ تیم هست.

 

مسوت اوزیل:

 

قرارداد ستاره آلمانی آرسنال تابستان بعد به پایان می رسد و به همین دلیل، شاید مدیران آرسنال درون نهایت راضی شوند به پیشنهاد بارسا یا یونایتد برای فروش مسوت اوزیل پاسخ مثبت بدهند که احتمال انتقال به بارسا بیش از یونایتد هست.

 

الکسیس سانچس:

 

قرارداد سانچس نیز تابستان ۲۰۱۸ تمام می شود و اگرچه اخباری درون مورد احتمال تمدید او نیز شنیده شده، ولی شاید درون زمستان امسال شاهد از سرگیری و نهایی شدن انتقال نافرجام او به منچسترسیتی که درون لحظات پایانی تابستان منتفی شد باشیم.

 

لئوناردو بونوچی:

 

مدافع ایتالیایی میلان که درون تابستان با انتقالی جنجالی از یوونتوس راهی میلان شد، از شرایط خود درون تیم جدیدش راضی نیست و به همین دلیل ممکن هست فعالیت دوباره زیر نظر کونته درون چلسی یا پاسخ مثبت به پیشنهاد سیتی، شرایط بونوچی را تغییر دهد.

 

الکس ساندرو:

 

مدافع برزیلی یوونتوس به شدت مورد دقت چلسی، سیتی و یونایتد قرار دارد و اگرچه بیانکونری بارها وی را غیرقابل فروش دانسته هست، ولی پیشنهادهای گران قیمت تیم های انگلیسی ممکن هست سرنوشت پوگبا را نیز برای الکس ساندرو تکرار کند.

 

کاراسکو:

 

اخباری درون مورد تمایل اتلتیکومادرید به فروش این ستاره گلزن شنیده شده که اگر صحت داشته باشد، بارسا و چلسی برای وارد عمل شدن درون راستای جذب او لحظه ای درنگ نخواهند کرد.

 

جان لوییجی دوناروما:

 

سنگربان جوان میلان درون تابستان بعد از حواشی فراوان قرارداد خود را تمدید کرد ولی درون هفته های اخیر باز هم اخباری درون مورد نارضایتی او شنیده شده که این شایعات به شدت مورد انتقاد هواداران میلان هم قرار گرفت. به هر حال رئال مادرید و پاری سن ژرمن منتظر دریافت چراغ سبزی از این سنگربان جوان هستند.

 

لئون گورتزگا:

 

قرارداد ستاره خلاق و آلمانی شالکه تابستان امسال به پایان می رسد و علیرغم تمایل شالکه به تمدید قرارداد با حقوقی بالا، تلاش تیم های بزرگ لیگ برتری و ولي بارسلونا ممکن هست نظر گورتزکا را درون سال منتهی به جام جهانی تغییر دهد.

 

خاویر پاستوره:

 

ستاره خلاق و آرژانتینی پاری سن ژرمن درون ترکیب اصلی این تیم جایی ندارد و با دقت به اینکه جام جهانی ۲۰۱۸ پیش روست، ممکن هست پاستوره برای قرار گرفتن درون لیست سامپائولی به پیشنهاد اینتر پاسخ مثبت دهد.

 

داوید لوییز:

 

مدافع برزیلی چلسی به شدت مورد غضب آنتونیو کونته قرار گرفته و با دقت به مصدومیت مدافعان بارسا و جدایی ماسکرانو، ممکن هست نوکمپ مقصد مدافعی باشد که یوونتوس را نیز خواهان خود می بیند.

 

امره جان:

 

ستاره آلمانی مرسی سایدی ها تنها تا پایان فصل با لیورپول قرارداد دارد و هنوز اتفاق مهمی درون مورد تمدید اين رخ نداده هست. اگر تمایل امره جان به جدایی باشد،  یوونتوس و اینتر مشتریان شماره یک این هافبک جنگنده به شمار می آیند.

 

آنخل دی ماریا:

 

اگرچه دی ماریا درون تابستان امسال تلاش زیادی برای انتقال به بارسا انجام داد ولی درون نهایت این انتقال سرنگرفت. ولی حالا و با دقت به فشار یوفا برای رعایت فیرپلی مالی، ممکن هست پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسا برای جذب ستاره مورد علاقه مسی پاسخ مثبت دهد.

 

مروان فلینی:

 

علیرغم تمایل بالای مورینیو به حفظ این هافبک بلژیکی، هنوز تمدید قرارداد فلینی انجام نشده و با دقت به شرایط دشوار او درون ترکیب شیاطین سرخ، شاید هافبک سابق اورتون درون نهایت تصمیم به جدایی گرفته و به پیشنهادات خود از ترکیه پاسخ مثبت بدهد.

 

یری مینا:

 

مدافع کلمبیایی و ۲۲ ساله پالمیراس تقریبا توافقات لازم را برای ملحق شدن به بارسلونا انجام داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مراسم معارفه او با مبلغ ۹ میلیون یورو طی روزهای آتی درون نوکمپ برگزار خواهد شد.

 

کوین ترپ:

 

سنگربان آلمانی پاری سن ژرمن امسال جایگاه ثابتی درون ترکیب این تیم ندارد و مدیر نرم افزار او نیز تایید کرد که برای حضور درون جام جهانی، ترپ خواهان بازی کردن هست بنابراين انتقال ۱۵ میلیون یورویی او به لیورپول نباید تعجب هیچ کسی را درون روزهای آتی برانگیزد.

 

ایکر کاسیاس:

 

سنگربان سابق و پرافتخار رئال مادرید شرایط خیلی خوبی درون پورتو ندارد و خبري حاکی از اين هست که کاسیاس ترجیح می دهد سالهای آخر دوران حرفه ای خود را درون لیگ ایالت متحده و تیم شیکاگو سپری کند.

 

کپا آریزابالاگا:

 

سنگربان جوان بیلبائو زمان هاست مورد دقت رئال مادرید قرار دارد و دیروز رئیس باشگاه بیلبائو اعلام کرد که کهکشانی ها می توانند با پرداخت بند آزادسازی ۲۰ میلیون یورویی او، مقدمات جذب کپا را فراهم کنند که اگر زیدان خواهان او باشد، بعید هست پرز با پرداخت این مبلغ مشکلی داشته باشد.

 

منبع: یاهواسپورت

ترجمه: آریا فاطمی مقدم


مطالب پیشنهادی