سند تمام عنوان ها به نام دختران ایران (تصوير)
۲۳ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

سند تمام عنوان ها به نام دختران ایران (تصوير)

بانوان فوتبالیست کشورمان علاوه بر قهرمانی، عناوین مهم جام ملت های آسیا را نیز از اين خود کردند.

به گفته “توپ ۹۰″، دبل قهرمانی تمام اين چیزی نبود که شاگردان مظفر به مردم ایران هدیه دادند. عملکردشان به قدری از هر لحاظ خوب بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا عناوین مهم را به اين ها بدهد.


 


فرشته کریمی بانوی شماره ۷ فوتسال ایران، همچون دوره قبل عنوان بهترین بازیکن را با شایستگی به دست آورد تا بار دیگر به تنهایی درون قله فوتبال آسیا بایستد. این عنوان درون حالی تکرار شد که بازیکنان بسیار خوبی درون تیم ملی ایران کاندیدای اين بودند و درون دیگر تیم ها نیز بهترین های آسیا و جهان حضور داشتند.
عنوان آقای گلی نیز به طور مشترک به ۲ ایرانی و یک ژاپنی رسید. فاطمه اعتدادی پیش از بازی ۹ گله بود ولی هت تریک سارا شیربیگی و تک گل آنا آشیمیرو سبب شد تا سه نفر مشترکا خانم گل مسابقات شوند؛ اين هم درون شرایطی که تیم ملی ایران یک بازی کمتر از ژاپنی ها انجام داد.
کاپ اخلاق نیز درون پایان مسابقات به کاپیتان و درون واقع به تیم ملی ایران تقدیم شد تا جشن قهرمانی با شیرینی هرچه بیشتر به دست بیاید.
بانوان ایرانی با وجود تمام محدودیت ها قهرمانی درون آسیا را تکرار کردند و همراه شدن این عنوان، با جایزه های مهم مسابقات سبب خوشحالی بیشتر مردم و ولي بالا رفتن انتظارات اين ها شده هست. حالا ایرانی ها از دختران فوتسالیست انتظار کسب عناوین جهانی را دارند و با دقت به شایستگی بانوان، این امر دور از انتظار و غیر ممکن نیست.


    مطالب پیشنهادی