سهمیه تراکتورسازی درون نیم فصل پر شد
۲۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش‌سه: تیم تراکتورسازی ۸ بازیکن جدیدی که می توانست درون نیم فصل به خدمت بگیرد را جذب کرد و حالا می تواند ۳ بازیکن آزاد را به جمع نفراتش بیفزاید.

بر پايه قوانین سازمان لیگ هر تیم درون نیم فصل می تواند ۶ بازیکن جدید جذب کند و ولي اگر بازیکن مصدومی درون ترکیب اين تیم باشد که تا پایان فصل نتواند به میدان برود، می شود نام او را از لیست خارج کرد و به جایش بازیکن اضافه گرفت.

تراکتورسازی نیز با بهره گیری از این قانون هادی محمدی و امیر نصرآزادانی که رباط صلیبی پاره کرده بودند را از لیست خارج کرد تا بتواند درون مجموع ۸ بازیکن جدید درون نیم فصل به خدمت بگیرد و حالا این ۸ بازیکن به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شدند.

سرخپوشان تبریزی درون نقل و انتقالات زمستانی دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، قائم اسلامی خواه، امید عالیشاه، رضا شربتی، ژوردی آلمیدا و ارسلان مطهری را به خدمت گرفتند تا ۸ سهمیه شان پر شود.

طبق قوانین، تراکتورسازی چون درون لیستش جای خالی دارد می تواند ۳ بازیکن آزاد هم به خدمت بگیرد تا تیم خود را کامل کند. حالا مسئولان تراکتورسازی به دنبال اين هستند تا حداقل یک مدافع و یک مهاجم را برای تقویت تیم خود جذب کنند.


مطالب پیشنهادی