«سیاه»نماییِ قهرمانی «سرخ»
۲۱ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

چند روزی از دومین قهرمانی متوالی و مقتدرانه پرسپولیس می گذرد ولی جریان وب سايت ای که دل درون گروی تیم رقیب دارد توپخانه خود را به کار انداخته هست.

آی اسپورت: چند روزی از دومین قهرمانی متوالی و مقتدرانه پرسپولیس می گذرد ولی جریان وب سايت ای که دل درون گروی تیم رقیب دارد توپخانه خود را به کار انداخته هست. خبرها طوری تنظیم می شوند که گویی استقلال قهرمانی دوگانه را بدست آورده و پرسپولیس عنقریب به لیگ آزادگان سقوط می کند. پرسپولیسی که درون ۹ ماه گذشته تمامی تیمها را لااقل یک بار از دم تیغ گذرانده و درون دو بازی به سپاهان و ذوب آهن شش گل زده را «خسته کننده» و «ملال آور» توصیف می کنند. تیمی که همین امروز درون دوران افتش هم تمام رکوردهای لیگ را درون دست دارد. بجای آقای گلی که با موفقیت ترانسفر کرده، آقای گل جدید رو کرده هست. حتی کار را به جایی رسانده که سلطان پاس گلش را به هر دلیلی -انضباطی یا فنی- روی نیمکت نشانده و تنها کسی که جایگاهش را تهدید میکند وحید امیری هم تیمی اش هست.
جریان وب سايت ای با وارونه سازی و قلب حقیقت این اقتدار را «ضعف» قلمداد کرده و تلاش می کنند برانکو را «جلادی بی رحم» نشان بدهند. انشقاق و شکاف بین هواداران و مرد کروات هم نشان می دهد که جریان فوق الذکر تا حدود زیادی کامیاب بوده هست. حالا هواداران پرسپولیس و حتی پیشکسوتان این تیم تحت تاثیر پروپاگاندا و القائات وب سايت از موفقیتهای پیاپی تیمشان لذت نمی برند، رکوردها خوشحالشان نمی کند و بهانه های واهی می گیرند. از بازی نکردن ستاره هایی مانند «صادق محرمی» ایراد میگیرند، انگار نه انگار که برانکو هست که از جوانی همسن قائدی چنین الماسی تراشیده که امروز زاگرب درون به درون بدنبال اوست. به تشخیص مربی ای که معمای یک دهه ناکامی پرسپولیس را حل کرد احترام نمی گذارند! بهانه ستارگان را می گیرند، فراموششان شده تیمهای پر ستاره «رویانیان» …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی