شاه ماهی ها درون تور قهرمان/ پرسپولیس از پنجره بسته به بهشت رسید + تصوير
۲۲ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

شاه ماهی ها درون تور قهرمان/ پرسپولیس از پنجره بسته به بهشت رسید + تصوير


به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز ، تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته با ۶۴ امتیاز درون جایگاه نخست لیگ هفدهم قرار گرفت و برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ شد. برخلاف تصورها که تمامي بر این باور بودند پرسپولیس به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات با فراز و نشیب های بسیاری مواجه هست ولی مسئولان باشگاه توانستند برای نیم فصل دوم بازیکنان خوبی را درون اختیار بگیرند.
ورودی های قطعی پرسپولیس:

امید عالیشاه: 
بازیکنی که دو فصل گذشته به دلیل گذراندن خدمت سربازی با اتفاقات بسیاری مواجه شد. وی فصل گذشته درون تراکتور بازی کرد و اکنون با پایان خدمت سربازی قرارداد خود را با قرمزها تمدید کرد. با رفتن فرشاد احمدزاده حضور امید عالیشاه می تواند به سرخپوشان کمک بسیاری کند. 

سروش رفیعی:
رفیعی دو فصل قبل درون نیم فصل دوم از تراکتور به پرسپولیس پیوست و توانست درون قهرمانی سرخپوشان تاثیرگذار باشد. بعد از درخشش رفیعی درون جمع سرخپوشان وی به تیم الخور پیوست ولی رفیعی تصمیم گرفت درون نیم فصل دوم بار دیگر به جمع قرمزها بازگردد. رفیعی می تواند درون نیم فصل دوم جایگزین بسیار خوبی برای محسن مسلمان شود.

مهدی ترابی:
تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدن به جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به جذب ستاره هایی همانند ترابی دارد. این بازیکن درون دهم تیرماه با قراردادی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست. با دقت به محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، توافقی میان باشگاه پرسپولیس، سایپا و ترابی انجام شد که بر پايه اين او بنابراين از نیم فصل بازی درون سایپا، به صورت رسمی به پرسپولیس اضافه خواهد شد. وی می تواند به عنوان هافبک تهاجمی و مهاجم همانند عالیشاه درون پست های مختلف قرار گیرد و مهاجمان تیم را …


خبري پیشنهادی:

loading

مطالب پیشنهادی