شرایط غذایی بدی درون چین‌تایپه داریم
۱۶ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری میزان: محمد ناظم‌الشریعه درون خصوص اوضاع نابسامان تغذیه تیم ملی فوتسال ایران درون چین تایپه اظهار داشت: واقعاً شرایط بدی داریم، حال خودم بد هست و نیم ساعت هست که اولاد قباد را از بیمارستان به اردو آوردیم، چون او مسموم شده بود و بستری بود.

وی ادامه داد: واقعاً شرایط هتل‌مان خوب نیست، یک ساعت تا محل تمرین فاصله داریم و وضعیت غذایی هم افتضاح هست .همان روز اول ترابیان خیلی سر وصدا کرد و اعتراض کرد و خیلی تلاش کرد تا ما شرایطمان خوب باشد ولی اینها کار خودشان را می‌کنند. این درون شرایطی هست که ما مقداری کنسرو با خودمان آورده‌ایم ولی نمی‌توانیم که همش کنسرو بخوریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ضمن تأکید بر این مسئله که درون هتل آشپز ایرانی وجود ندارد اعلام کرد: غیر از ما کشورهای بحرین و عراق هم مسلمان هستند و درون هتل ما سکونت دارند که تمامي آنها هم از وضعیت غذایی ناراحت هستند ولی خود کشورهای شرق آسیا مثل چین و چین‌تایپه بدون هیچ مشکلی غذاها را می‌خورند.

ناظم‌الشریعه افزود: واقعاً کشورهای شرق آسیا و تیم‌های آنها غذاهای عجیب و غریبی می‌خورند که ما حتی نمی‌دانیم مواد تشکیل‌دهنده این غذاها چه چیزی هست. باور کنید حتی ماکارونی که برای ما درست کردند را نتوانستیم بخوریم چون بوی بدی می‌داد.

وی ادامه داد: از بس کاهو، سیب‌زمینی و کنسرو خوردیم من و اولاد قباد دچار مسمومیت شدیم. بالاخره خوردن مدام سبزیجات یا کنسروها به آدم ضرر می‌زند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درون پاسخ به اینکه آیا اولاد قباد درون بازی فردا مقابل عراق به میدان برود اعلام کرد: واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد فعلا که اولاد قباد رد اتاق خوابیده و استراحت می‌کند اصلاً شاید تا روز بازی چند نفر دیگر هم این اتفاق برایشان رخ بدهد باز خدا پدر عباس ترابیان را بیامرزد که با اینکه هتلش از هتل ما جداست ولی پیگیر مسائل تیم ملی هست.


مطالب پیشنهادی