شفر مرا یاد رایکوف می اندازد
۸ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات مدیره استقلال به تمجید از سرمربی آلمانی این تیم پرداخت و اعلام کرد که شفر به آبی‌پوشان شکلی نو داده هست.

جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط آبی پوشان پایتخت اعلام کرد: شرایط استقلال درون حال حاضر به شکلی هست که تیم درون آرامش کامل به سر می برد. حمایت کامل از تیم انجام می شود تا بازیکنان و مربیان به کار خود برسند و آرامش درون تیم داشته باشیم. نتایج استقلال درون این زمان نشان می دهد که مجموعه درست کار می کند و موفقیت استقلال به دلیل موفقیت درون کار گروهی میان تمام ارکان باشگاه هست.

وی افزود: مطمئن باشید استقلال روند رو به رشد خود را همچنان ادامه می دهد. تیم خوب، جوان و با انگیزه ای داریم که همچنان پیشرفت می کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تاثیر حضور شفر درون استقلال، عنوان کرد: شفر یک مربی آلمانی هست و نظم آلمانی ها زبانزد هست. ایشان به شکلی نرم افزار ریزی کرده که تمامي برای بازی کردن می جنگند و تلاش می کنند تا خود را نشان دهند. شفر به تیم روحیه داده و به خوبی توانسته حس رقابت را به بازیکنان منتقل کند تا تمامي برای تیم بجنگند. تمامي درون تمرین تلاش می کنند تا خود را به ترکیب برسانند. تغییر پست و گلزنی چشمی درون دیدار قبل نشان داد که این بازیکن توانایی بالایی دارد و درون هر پستی که قرار بگیرد، با تمام توان برای تیم می جنگد. وریا غفوری این روزها عملکرد بسیار خوبی دارد و قربانی نیز خود را درون خط حمله پیدا کرده هست. همچنین نورافکن نیز به خوبی روند پیشرفت خود را ادامه می دهد.

او ادامه داد: شفر به تیم ما نظم داده هست و تمامي امیدواریم که درون بازی های بعدی نیز بتوانیم نتیجه بگیریم تا به رده های بالای جدول برسیم. به اگر و ولی فکر نمی کنیم و خودمان به دنبال نتیجه گرفتن هستیم و مطمئن هستیم که به رده های بالای جدول می رسیم. مطمئنا شفر بیش از تمامي امیدوار هست که نتیجه بگیریم و باشگاه نیز تمام تلاش خود را برای خوشحالی هواداران می کند.

عضو هیات مدیره استقلال درباره حمایت هواداران از تیم، خاطر نشان کرد: مطمئن باشید درون بازی های تهران استقبال به مراتب بیشتری انجام می شود. هواداران فوتبال زیبا و پر گل نگاه می کنند که درون گذشته های دور شاهد اين بودیم ولی درون سال های گذشته نتوانستیم نظر هواداران را جلب کنیم. شفر توانسته با جمع کردن تیم کاری کند که تمامي خوب بازی کنند. تصمیمات شفر مرا به یاد رفتارهای رایکوف می اندازد که یک انقلاب درون استقلال ایجاد کرده بود.

قراب با بیان این نکته که باید از استقلال درون برابر حاشیه ها مراقبت کنیم، تصریح کرد: تیم ما روز به روز بهتر می شود. ما باید مواظب باشیم که حاشیه ها به تیم لطمه نزند و با همکاری با یکدیگر تیم را رو به جلو ببریم. آقای افتخاری و اعضای هیات مدیره به خوبی تیم را پشتیبانی می کنند و باشگاه استقلال چه درون تیم و چه از نظر اداری به سامان رسیده هست. پیشکسوتان از روند تیم راضی هستند و تمامي این روزها از روند تیم تعریف می کنند.

قراب درون پایان اعلام کرد: امیدوارم بتوانیم درون جام حذفی به قهرمانی دست پیدا کنیم تا سبب خوشحالی هواداران شویم. از شفر و بازیکنان تشکر می کنم که جواب اعتماد هیات مدیره و هواداران را دادند و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.


مطالب پیشنهادی