شیطنت هایی درون فدراسیون مانع از فینالیست شدن دو تیم خوزستانی شد
۲۲ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

دریافت نيوز : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۴

شیطنت هایی درون فدراسیون مانع از فینالیست شدن دو تیم خوزستانی شد

به گفته ایرنا مهران شاهین طبع عصر جمعه درون جمع خبرنگاران اظهار کرد:دو تیم پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان به لحاظ کیفی نسبت به تمامی تیم های دیگر شرایط بهتری داشتند و می توانستند درون فینال حضور داشته باشند که این اجازه به آنها داده نشد.
وی افزود:اسناد و مدارکی داریم که رئیس سابق فدراسیون بسکتبال کشور و آقای آوانسیان برخی داوران را تحت تاثیر خود قرار دادند تا دو تیم خوزستانی برای سومین سال پیاپی به فینال صعود نکنند.
شاهین طبع تصریح کرد:مکالماتی از رئیس سابق فدراسیون بسکتبال با برخی داوران به دست ما رسیده که برخی نتایج را داوران رقم بزنند.
وی افزود:درون هر دادگاهی یا کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال این مدارک را حاضریم ارائه دهیم که ثابت کنیم موانعی برای صعود خوزستانی ها به فینال وجود داشت.
سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام اعلام کرد:تیم پالایش نفت آبادان درون دیداری مهم با ناداوری نتوانست به فینال صعود کند و این نشان از دخالت برخی ها درون کسب نتایج دارد.
شاهین طبع اظهار کرد:قابلیت بازیکنان و تیم های دیگر را زیر سوال نمی برم ولی با دلیل و مدرک می توان اعلام کرد اجازه حضور خوزستانی ها درون فینال را ندادند.
وی افزود: داوران بسیار خوبی درون چند ساله گذشته به علت برخی مسائل حمایت نشدند و از ادامه داوری بازماندند.
سرمربی پتروشیمی بندر امام اعلام کرد:داورانی که می توانستند پرورش بدهند و عدالت را درون بسکتبال نهادینه کنند جذب باشگاه ها شدند و این به معنی اعمال نفوذ برخی ها درون فدراسیون بسکتبال هست.
شاهین طبع تصریح کرد:بارها اعلام کردیم با برخی داوران مشکل داریم ولی درون کمال تعجب همان داوران درون فینال قضاوت می کنند که جای سوال دارد.
وی افزود:مدارکی که ما از تخلفات …

خبري پیشنهادی:

شیطنت هایی درون فدراسیون مانع از فینالیست شدن دو تیم خوزستانی شد

مطالب پیشنهادی