طلسم عجیب مربی محبوب پرسپولیسی ها/ باز هم تکرار می شود؟/ قرار هست به جای یحیی گل محمدی، یک مربی خارجی استخدام کنند
۲۴ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

از قرار معلوم مدیران باشگاه تراکتورسازی تصمیم قطعی شان را گرفته اند و قرار هست به جای یحیی گل محمدی، یک مربی خارجی استخدام کنند.

به گفته خبرداغ،از قرار معلوم مدیران باشگاه تراکتورسازی تصمیم قطعی شان را گرفته اند و قرار هست به جای یحیی گل محمدی، یک مربی خارجی استخدام کنند. از بین گزینه ها، مصطفی دنیزلی از تمامي جدی تر هست؛ سرمربی مشهور ترکیه ای که درون ایران هم محبوبیت بسیار زیادی دارد. ترک تبار بودن او و همکاری قدیمی اش با آجورلو درون پاس تهران سبب شده افندی درون صدر گزینه های تراکتورسازی جا بگیرد. اگر این اتفاق رخ بدهد و آقا مصطفی راهی تبریز شود، جذابیت خبری باشگاه تراکتورسازی هم دوچندان خواهد شد و مثلا تقابل افندی با سرخابی های پایتخت می تواند جالب باشد. او دو دوره سرمربی پرسپولیس بوده و هرگز به استقلال نباخته هست. درون جریان داربی شماره۷۴ که به پیروزی تاریخی پرسپولیس با درخشش ایمون زاید انجامید، دنیزلی سرمربی قرمزها بود.
نکته جالب ولی اینجاست که درون صورت حضور دنیزلی درون تراکتورسازی، طلسم عجیبی که درون پرسپولیس متوجه او بود باز هم گریبان این مربی را خواهد گرفت. افندی دو دوره سرمربی سرخ ها بود که درون هر دو دوره تیمش زیبا و چشم نواز بازی می کرد، ولی نامتوازن بودن دارایی این تیم مانع از موفقیت سرخ ها شد. دنیزلی درون مقطع اول درون ابتدای لیگ ششم خیلی دیر به پرسپولیس اضافه شد و زمانی آمد که تیم کاملا بسته شده بود. درون اين سال پرسپولیس به شدت با فقر مدافع روبه رو بود و همین مساله دنیزلی را به زانو درون آورد. اين روزها دست آقا مصطفی طوری بسته بود که درون برخی مسابقات با سه دفاع بازی می کرد که جديد دو نفر از آنها کریم باقری و پژمان نوری بودند! شاید اگر پرسپولیس درون اين سال یک مدافع خوب داشت، راحت قهرمان می شد. دوره دوم هم درون میانه های لیگ یازدهم دنیزلی جانشین استیلی شد و تیمی را تحویل گرفت که از نظر بضاعت انسانی، یکی از ضعیف ترین تیم های تاریخ باشگاه بود. حالا هم دنیزلی اگر به تراکتور بیاید، باز با تیمی مواجه هست که با سلیقه مربی قبلی بسته شده و نتیجه نگرفته هست. 
همشهری ورزشی


مطالب پیشنهادی