فقط سربازی، من را از سپاهان جدا می کند
۹ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: سیاوش یزدانی فصل گذشته به همراه امیرحسین صادقی قلب خط دفاعی پیکان را تشکیل می داد و درون پایان فصل و به واسطه عملکرد خوبی که داشت، مورد دقت باشگاه سپاهان قرار گرفت. این مدافع میانی که درون ابتدای فصل درون تیم سپاهان نیمکت نشین ژایرو رودریگوئز شده بود، علیرغم صحبت هایی که درون مورد جدایی اش شنیده می شد، رفته رفته توانست خود را با سیستم زلاتکو کرانچار تطبیق دهد و حالا به یکی از نفرات اصلی این مربی کروات درون خط دفاعی سپاهان بدل شده هست.

یزدانی که روز گذشته موفق شد گل اول سپاهان را مقابل پدیده درون ثانیه های پایانی نیمه اول به ثمر برساند و پایه گذار برتری پرگل تیمش شود، درون گفتگو با “ورزش سه” درون مورد نیم فصل حضور خود درون تیم سپاهان و تجربه هایی که طی این زمان داشته، صحبت کرده هست.

یزدانی درون مورد اینکه آیا فکر می کردند که با پیروزی ۴ بر صفر و گرفتن انتقام از زمین مسابقه خارج شوند، اعلام کرد: خب کرانچار قبل از بازی هم به ما گفته بود که از فکر انتقام بیرون بیایید. ما فقط برای گرفتن سه امتیاز به بازی رفتیم و مهم گرفتن سه امتیاز بود که خدا را شکر موفق شدیم.

مدافع میانی سپاهان درون مورد نتایج ضعیف سپاهان درون نیم فصل اول و فشاری که روی بازیکنان وجود داشت، ادامه داد: ما هنوز از شخصیت اصلی سپاهان خیلی عقب هستیم و به هواداران بدهکاریم؛ درون نیم فصل اول دو سه برد خوب مثل پیروزی برابر ذوب آهن و تراکتورسازی داشتیم ولی بازی های بعدی ترمز ما را کشیدند. ما اگر بعد از برد تراکتورسازی درون آبادان نتیجه خوبی می گرفتیم، الان شرایط خیلی بهتری داشتیم. الان هم بازی پارس جنوبی جم که خیلی کلیدی هست پیش روی ما قرار دارد و باید این تیم را ببریم.

یزدانی که درون روزهای اول حضورش درون سپاهان نیمکت نشین شده بود، درون خصوص این موضوع توضیح داد: من جديد به سپاهان آمده بودم و نیاز به فرصت داشتم ولی این فرصت به من داده نشد و بیرون نشستم. ۲،۳ ماه اول خیلی سختی کشیدم و شاید هر کسی بود، جدا می شد. من ۲ سال درون لیگ ۲ بودم و ۲ سال هم درون لیگ یک بازی کردم و می دانستم چقدر بعد از این تمامي سختی بازی کردن درون سپاهان ارزش دارد. طی این زمان همیشه یاد زحمت هایم می افتادم و به خودم می گفتم که نباید شانه خالی کنم.

مدافع سپاهان درون مورد اختلاف سلیقه ای که با کرانچار درون میانه های نیم فصل اول داشت و  دلیل این اختلاف نظر عنوان کرد: درگیری لفظی بین من و کرانچار وجود نداشت ولی از نظر فنی مشکلاتی بود. درون ابتدا اين چیزهایی که ایشان می خواستند، نتوانستم اجرا کنم. تطبیق پیدا کردن با اندیشه های آقای کرانچار درون ابتدا سخت بود و واقعا ذهنم درگیر شده بود. درون این بین تیم هایی هم به من زنگ می زدند ولی دوست نداشتم مثل یک آدم بازنده سپاهان را ترک کنم. می خواستم خودم را ثابت کنم و الان خیلی خوشحالم که درون سپاهان بازی می کنم و دوست دارم همیشه درون این تیم باشم.

 

بازیکن فصل گذشته پیکان درون مورد وضعیت گلرهای سپاهان و اینکه چقدر متزلزل بودن این پست سبب نتایج ضعیف آنها درون نیم فصل اول شد، افزود:  خب مطمئنا وقتی یک دروازه بان مطمئن پشت تیم باشد، دلگرمی هست. ولي ما درون بخش دروازه بانی بدشانس هم بودیم. اولیویرا که مقطعی مصدوم بود و گلرهای دیگر ما هم جوان هستند و همانطور که می دانید بازی کردن بازیکنان جوان درون تیم هایی مثل سپاهان خیلی سخت هست. کی خسروی اولین بار درون ورزشگاه آزادی مقابل استقلال بازی کرد ولی به هر حال این اتفاقات افتاد و ما نباید توانایی های این گلرهای جوان را به دلیل برخی اشتباهات نادیده بگیریم.

 

مدافع سپاهان درون مورد عملکرد عالمه درون اولین بازی نیز اضافه کرد: عالمه دیروز خوب کار کرد ولی هنوز شناخت کافی نسبت به هم نداریم.

یزدانی درون مورد صحبت هایی که درون مورد جدایی او از سپاهان به دلیل مشکل خدمت سربازی شنیده می شد، بیان کرد: من ترم آخر فوق لیسانس هستم. برای کنکور دکتری شرکت کرده ام ولی اگر قبول نشوم، مجبورم سپاهان را ترک کنم. درون واقع تنها چیزی که می تواند سبب جدایی من از سپاهان شود، خدمت سربازی هست، چون من واقعا سپاهان را دوست دارم و اگر این رابطه دو طرفه باشد و آنها هم من را دوست داشته باشند، فکر نمی کنم برای تیمی غیر از سپاهان بازی کنم.

وی درون مورد اینکه سپاهان برای رسیدن به چه جایگاهی درون ادامه مسابقات تلاش می کند، اظهار داشت: ما فصل را خوب شروع نکردیم و به همین خاطر رسیدن به قهرمانی خیلی سخت شده هست ولی به گرفتن سهمیه امیدواریم. اگر از حالا که ۱۳ بازی تا پایان فصل باقی مانده ۲۶ امتیاز بگیریم، می توانیم به سهمیه آسیایی برسیم و برای آبروی سپاهان به میدان برویم.

 

سیاوش یزدانی درون پایان درون خصوص هواداران سپاهان هم خاطرنشان کرد: واقعا باید از هواداران سپاهان تشکر کنم. آنها طی فصل خیلی اذیت شدند، ولی با یک برد دوباره از تیم حمایت می کردند. خیلی وقت ها فکر می کردیم با تیم قهر کرده اند ولی باز هم از ما حمایت کردند و من واقعا خوشحالم که درون تیمی هستم که چنین هوادارانی دارد.


مطالب پیشنهادی