فولاد آره‌نا مهمان ناخوانده لیگ هجدهم
۱۸ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

وبسایت نود: استادیوم ۲۷ هزار نفری فولاد خوزستان موسوم به فولاد آره‌نا روز به روز درون حال تکمیل هست و برای فصل آتی لیگ برتر آماده بهره برداری و میزبانی از دیدارهای خانگی تیم فولاد خوزستان می‌شود.

ویژگی‌های ورزشگاه اختصاصی فولاد می توان به مسقف بودن ورزشگاه و بهره‌مندی از چمن خارجی اشاره کرد. تکنولوژی ساخت این ورزشگاه از کشور آلمان گرفته شده و ۲۷ هزار صندلی درون دل خود جا می‌دهد.

این استادیوم که درون بالاترین سطح استانداردهای تائید شده فیفا طراحی و اجراشده هست می تواند به راحتی بازیهای بین المللی را میزبانی کند زیرا تنها ورزشگاهی هست که ۲۵۰۰ لوکس نور را برای مسابقات فوتبال تامین نماید، زمین چمن اين زیرسازی بسیار مناسب داشته و گرمایش ازکف ، نور مصنوعی مناسب، و آبیاری تحت کنترل اتوماتیک دارد.

فاصله نزدیک سکوها به زمین چمن با دقت به نبود پیست تارتان از ویژگی‌های بارز ورزشگاه اختصاصی فولاد هست. علاوه بر این نورافکن‌های ورزشگاه هم دور تا دور سقف ورزشگاه قرار گرفته‌اند و زیبایی خاصی به اين می‌دهند.

این استادیوم علاوه بر دارا بودن دو سالن رختکن فوق مدرن بزرگ که دارای سونای خشک و تر و جکوزی و دوش به تعداد بازیکنان و ۲ سالن رختکنی و آموزشی ۲ سالن رختکن دیگر برای تیمهای سوم و چهارم می باشد.

ورزشگاه فولاد یک گام به سمت حرفه ای شدن و الگویی برای سایر تیم‌ها و ورزشگاه هاست. با بهره برداری از اولین استادیوم اختصاصی یک باشگاه ورزشی شاهد تغییرات بزرگی درون فوتبال کشور خواهیم بود.

فولاد آره‌نا مهمان ناخوانده لیگ هجدهم

فولاد آره‌نا مهمان ناخوانده لیگ هجدهم

فولاد آره‌نا مهمان ناخوانده لیگ هجدهم


مطالب پیشنهادی