ما و استقلالی ها همدیگر را دوست داریم
۱ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

برانکو: ما و استقلالی ها همدیگر را دوست داریم

سیدعلی ضیا سه شنبه ۲۹ اسفند درون نرم افزار ویژه تحویل سال خود میزبان برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود.

به گفته توپ ۹۰، برانکو ایوانکوویچ که به همراه رضا چلنگر مترجم خود درون نرم افزار حاضر شد و با زبان فارسی نوروز را تبریک اعلام کرد. ضیا درون این بخش خطاب به برانکو اعلام کرد: دو سال پیش سفره هفت سین را برای من نقاشی کردید. نقاشی آقای برانکو خیلی خوب هست.سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: این ماهیت من هست؛ از آنجایی که باید بازیکنانم را درون زمین نقاشی کنم، مدام درون حال تمرین کردن هستم.وی همچنین این گفته ضیا که شنیده ام خیلی زن ذلیل هستید را تایید کرد و مترجم او نیز درباره خودش اعلام کرد: من وحشتناک زن ذلیل هستم. همچنین برانکو ادامه داد: از وقتی به ایران آمدم، آرام هستم زیرا درون برابر زن ذلیل های ایرانی، وضعیت من بهتر هست!سرمربی پرسپولیس همچنین موضوع ارسال درآمد به خانواده اش را تایید و بیان کرد: بخشی از درآمدم را صرف هزینه هایم می کنم و بخش دیگر را برای خانواده می فرستم.


برانکو درباره قهرمانی درون لیگ هم اعلام کرد: ما تنها تیمی هستیم که ظرف یک سال دو بار قهرمان می شویم. سال قبل، بعد از عید نوروز قهرمان شدیم و امسال نیز قبل از نوروز قهرمان شدیم.برانکو درون پاسخ به این گفته ضیا که این اتفاق برای ما که طرفدار پرسپولیس هستیم، اتفاق دلپذیری هست، تصریح کرد: این برای من عجیب هست زیرا کارگردان نرم افزار استقلالی هست و چطور اجازه داده اند شما نرم افزار اجرا کنید؟ضیا نیز توضیح داد: اتفاق خوبی که درون سرزمین ما می افتد این هست که چون یکدیگر را دوست داریم، سلیقه های مختلف هم را قبول می کنیم؛ پرسپولیس و استقلال کاری می کنند که درون کنار هم، همدلی بیشتری داشته باشم.برانکو درون این باره تاکید کرد: من فاصله زیادی بین پرسپولیس و استقلال نمی بینم. بسیاری از مهمانانم از خارج از کشور برای تماشای دربی آمدند و اذعان داشتند این اولین دربی درون دنیا هست بدون آنکه مهم باشد کدام تیم میزبان هست، استقلالی ها و پرسپولیسی ها روی سکوها به یک تعداد درون کنار هم قرار گرفتند بدون اینکه دعوا کنند.وی درون پاسخ به اینکه آیا بین شما و آقای شفر مربی استقلال هم رقابت وجود دارد، تصریح کرد: ما با یکدیگر همکار و درون عین رقیب هم هستیم. وقتی من جلوی برادرم نیز بازی می کنم، او رقیب من حساب می شود ولی بعد از مسابقه رفیق هستیم و این زیباترین بخش ورزش هست. بیرون از میدان، تمامي بازیکن ها رفیق هستند و درون کنار هم درون تیم ملی بازی می کنند ولی درون باشگاه هر کسی طرفدار تیم خودش هست.


سرمربی پرسپولیس درون پاسخ به ضیا درون این باره که شما هر روز خوش تیپ تر می شوید، یادآور شد: حالا مثل گذشته خوش تیپ نیستم ولی الان زیباتر شده ام!برانکو درون بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: حقیقت اين هست که ورزش زیباترین واقعه هست و به تمامي جوانان توصیه می کنم ورزش کنند زیرا انسان را سالم نگه می دارند. با اینکه پا به سن گذاشته ایم مدام با جوانان کار می کنیم و با ایده های جوانان زندگی می کنیم و خودمان هم بلندپروازی می کنیم و این زیباترین بخش کار ما هست.وی درون این باره که یک بار گفتید فرهنگ کشور شما با کشور ما خیلی نزدیک هست، اظهار کرد: شباهت های زیادی وجود دارد و حتی یک تئوری تاریخی وجود دارد که بخشی از کروات ها از ایران مهاجرت کردند و درون بعضی از کلمات شباهت های زیادی وجود دارد. همچنین درون احساسات نیز شباهات های بیشتری بین ایرانیان و کروات ها وجود دارد. وقتی درون ورزش نیز شکست می خوریم مانند ایرانیان بسیار غمگین می شویم. درون جام جهانی ۹۸ فرانسه، هنگامی که سوم جهان شدیم، نخستین بار بود که به عنوان کشور مستقل پا به عرصه گذاشتیم ولی با این وجود از ما می پرسیدند چرا سوم شدید و قهرمان جهان نشدید.


سرمربی پرسپولیس درون پاسخ به ضیا که می اعلام کرد امیدوارم یک روز ایران قهرمان جام جهانی شود و شما هم همچنان درون ایران باشید و از بودن شما لذت ببریم، بیان کرد: این آرزوی من هست زیرا ایرانیان درون ورزش و دیگر زمینه ها بسیار مستعد هستند. قطعا درون امر گزینش می توانید درون تمامي رشته های ورزشی موفق باشید.برانکو درون پایان درباره غذاهای ایرانی هم اعلام کرد: تمامي غذاها را امتحان کرده ام و کلا غذای ایرانی فوق العاده هست و تمامي غذاها را دوست دارم و بیشتر خورشت ها و آبگوشت را دوست دارم.

«یکِ یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، از ۲۶ تا ۲۸ اسفند هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ تا ۲ بامداد روی آنتن شبکه یک سیما رفت و امروز هم از ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۲۱ به صورت زنده و با اتفاقات ویژه روی آنتن خواهد بود.مطالب پیشنهادی