مدافع منچستر به تیم سابق بازمی‌گردد؟
۱۹ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: سرمربی تیم آژاکس تائید کرد که اين ها به دنبال خرید دلی بلیند مدافع تیم منچستریونایتد هستند.

 دلی بلیند یکی از مدافعان چند پسته تیم منچستریونایتد هست که بنابراين از جام جهانی ۲۰۱۴ و با نظر لوییز فن خال به تیم منچستریونایتد پیوست ولی به نظر می رسد جزو بازیکنان مورد علاقه خوزه مورینیو نیست. بلیند درون سال ۲۰۱۴ بنابراين از انجام بیش از ۱۰۰ بازی برای آژاکس راهی یونایتد شد. او یکی از بازیکنان ساخته شده توسط باشگاه آژاکس محسوب می شود.

مدافع منچستر به تیم سابق بازمی‌گردد؟

اریک تن هاگ سرمربی تیم آژاکس درون این خصوص اعلام کرد: «ما هر کاری از دستمان بر بیاید انجام می دهیم ولی این انتقال به طرف مقابل هم بستگی دارد.» ولي منظور او از طرف مقابل فقط منچستریونایتد نبود چرا که اين ها به دنبال مدافع جوان تیم بوکا جونیورز نیز هستند. لیزاندرو ماگالان مدافع ۲۴ ساله تحت قرارداد بوکا هست ولی ۵ فصل اخیر را به طور قرضی درون دیگر تیم ها سپری کرده هست.

او درباره ماگالان افزود: این که او واقعا به تیم اضافه می شود یا نه هنوز مشخص نیست. ولی اين چه که می توانم بگویم این هست که از بین او و بلیند یکی به تیم می آیند.

منچستریونایتد بنابراين از جدایی ویدیچ و فردیناند با بحران مدافع میانی روبرو هستند و امیدوارند درون این تابستان با خرید بازیکنانی درون این پست، مشکلاتشان را مرتفع سازند.


مطالب پیشنهادی