مدیران پرسپولیس درخاکریز دوم؛ تمدید با ستاره ها بعدازامضا با برانکو
۱۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

دریافت نيوز : یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

باشگاه پرسپولیس بعد از دستیابی به نتیجه مثبت برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ، اکنون درون فاز اول مذاکره با بازیکنان قرار گرفته هست.
به گفته تابناک ورزشی، پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم هست و این مساله سبب می شود بزرگترین ماموریت مسوولان باشگاه برای تمدید قرارداد با ستاره های فعلی حفظ ثبات خود طی ادامه مسابقات باشد. درون اولین فاز آنها طی دو ماه اخیر با دقت به شرایط مناسب کیفی و فنی تیم، مذاکره با برانکو ایوانکویویچ برای تمدید قرارداد را درون دستور کار قرار دادند. پیشنهادات مناسب درون کنار موفقیت هایی که برانکو ایوانکوویچ طی سه فصل اخیر به همراه سرخپوشان کسب کرده بود، سبب شده تا طرفین برای مذاکره پیش قدم شوند و سرمربی کروات نیز شرط خود را ابتدا مشخص شدن شرایط مالی و پاکسازی مطالبات طی فصول اخیر و درون ادامه تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر با دقت به محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی اعلام کرده هست.
 برانکو بعد از مذاکرات ابتدایی امروز درون اولین مذاکره رسمی خود روبروی مسوولان باشگاه نشست و طی اين از توافق مثبت ابتدایی و احتمال تمدید این قرارداد به زمان دو فصل دیگر درون پایان هفته نيوز داد. درون فاز دوم مدیران باشگاه به بازیکنانی که قراردادشان درون پایان فصل به آخر می رسد پیغام دادند تا درون زمان های اعلام شده برای مذاکره و مشخص شدن سرنوشت فصل هجدهم حضور یابند. بازیکنانی نظیر صادق محرمی، شجاع خلیل زاده، وحید امیری، مهدی طارمی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، بوژیدار رادوشوویچ، محسن ربیع خواه جزو بازیکنانی هستند که درون پایان لیگ هجدهم قرارداد همکاری شان با این باشگاه به پایان خواهد رسید و سرمربی تیم نیز به لزوم …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی