مراکش 0_0 اوکراین؛ توقف شیرهای اطلس مقابل اوکراین
۱۱ام خرداد ۱۳۹۷ ورزشی

به گفته ورزش ۱۱،درون ادامه برگزاری دیدار های دوستانه درون نقاط مختلف جهان از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران دو تیم مراکش اوکراین درون سوئیس به مصاف هم رفتند که این دیدار درون نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب دو تیم
مراکش که اولین رقیب ایران درون جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه محسوب می شود درون نیمه اول این دیدار تیم برتر میدان بودو با ستاره هایی چون اشرف حکیمیو بن عطیه بازی خوبی را به نمایش گذاشت. بهترین موقعیت شاگردان رنارد درون همین نیمه اول ایجاد شد که واکنش خوب دروازه بان اوکراین و تیر دروازه مانع از باز شدن دروازه تیم زرد پوش میدان شد.

دو تیم درون نیمه دوم نیز فوتبالی فیزیکی را به نمایش گذاشتند که بعضاً به درگیری هم کشیده می شود. درون نهایت این دیدار علی رغم این که دو تیم موقعیت های خوبی برای رسیدن به گل داشتند بدون گل به پایان رسید.

مراکش _ اوکراین
نکته جالب درون مورد رقیب تیم ملی کشورمان درون این دیدار پرس از بالای مراکشی ها بود که درون طول ۹۰ دقیقه به خوبی اين را انجام می دادند.

آمار بازی
سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.


مطالب پیشنهادی