مسی سالیانه بیش از ۱۰۰ میلیون یورو دستمزد می گیرد!
۲۳ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

مهاجم بارسلونا بنابراين از تمدید قراردادش سالیانه نزدیک به ۱۲۵ میلیون یورو از باشگاه دریافت می کند.

به گفته ایسنا به نقل از آس، ۲۵ نوامبر گذشته لیونل مسی قراردادش را به طور رسمی با بارسلونا تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد. بر پايه اسناد فوتبال لیکس که مدیا پارت فرانسه منتشر کرده هست ارزش قرارداد مسی به ۱۰۴ میلیون یورو افزایش پیدا کرده هست. این برای اولین بار درون تاریخ هست که یک بازیکن چنین دستمزد گزافی را می گیرد.
اسناد فوتبال لیکس فاش کردند که مهاجم بارسلونا هر سال ۷۱ میلیون یورو (به همراه ۱۵ درصد حق تصویر) دریافت می کند. همچنین به خاطر تمدید قراردادش ۶۳. ۵ میلیون یورو کسب خواهد کرد و اگر تا پایان قراردادش باشگاه کاتالانی را ترک نکند پاداش دریافت و رقمش به ۷۰ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد. اگر این پاداش ها بین چهار سال تقسیم شوند مسی ۷۱ میلیون دستمزد خواهد گرفت و علاوه بر این سالیانه ۱۵. ۸ میلیون پاداش به خاطر تمدید قراردادش و ۱۷. ۵ میلیون یورو به علت وفاداری دریافت خواهد کرد. با درون نظر گرفتن این پاداش ها دریافتی ستاره آرژانتینی از باشگاه به ۱۰۴ میلیون یورو می رسد.
 با این حال باید به این رقم افزود چون درون قرارداد جدید مسی مانند گذشته پاداش های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال اگر او درون ۶۰ درصد بازی های بارسا حضور داشته باشد سالیانه ۱. ۹ میلیون یورو دریافت می کند. همچنین اگر آبی اناری ها بتوانند فاتح لیگ قهرمانان شوند ۱۲ میلیون یورو به دست خواهد آورد. با احتساب این پاداش ها و دستمزد ها مسی درون یک سال می تواند بیش از ۱۲۲ میلیون یورو به دست آورد.


مطالب پیشنهادی